OnePlus kullanıcıları dikkat! Beklenen güncelleme geldi

OnePlus son dönemlerde cihazlarına güncelleme sunma konusunda oldukça iyi gidiyor. Bu kapsamda şirket yeni bir güncelleme daha sunuyor.

OnePlus kullanıcıları dikkat! Beklenen güncelleme geldi

Google, Android 13'ü neredeyse iki ay önce piyasaya sürdü. Bugün ise OnePlus, OnePlus 7, 7 Pro, 7T ve 7T Pro kendine ait yeni bir büyük Android güncellemesine sahip olacak. Ancak bu Android 13 değil, bunun yerine bir yıldan daha eski bir sürüm olan Android 12'den bahsediyoruz. Geç olsa da her şekilde yine de bir güncelleme gelmesi iyi bir haber diyebiliriz.

Çinli şirket, birkaç hafta önce yukarıda bahsedilen dört telefon için Android 12 beta testine başladı ve şimdi bu sürecin parçası olanlar son güncellemeyi almaya başlıyor. Bu, beta grubunda olmayan kişilerin de önümüzdeki gün ve haftalarda Android 12 güncellemesini alması gerektiği anlamına geliyor. Yapı, OnePlus 7 ve 7 Pro için H.28 ve OnePlus 7T ve 7T Pro için F.16 olarak etiketlenmiş. Güncelleme, bu noktada Ağustos 2022 güvenlik yaması seviyesiyle birlikte geliyor.

OnePlus kullanıcıları dikkat! Beklenen güncelleme geldi

OnePlus kullanıcıları dikkat! Beklenen güncelleme geldi - Resim : 1

Yeni yazılım OxygenOS 12.1 olarak geliyor. Güncelleme ile eksiksiz bir görsel revizyonu geliyor ve üç seviyeli karanlık mod, Raftaki Kartlar için yeni stil seçenekleri, algoritmaları kullanan yeni Akıllı Pil Motoru dahil olmak üzere bir sürü yeni şey geliyor. pil ömrünüzü uzatın, yeni uygulama simgeleri, metin ve renk sunumunun sistem genelinde genel optimizasyonu, istenmeyen MMS engelleme desteği ve oyunlar için HyperBoost uçtan uca kare hızı sabitleyici de gelecek.

İş Yaşam Dengesi, Hızlı Ayarlar geçişi ile İş ve Yaşam arasında hızlı geçiş de dahil olmak üzere artık tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir ve belirli konumlara, Wi-Fi ağına veya zamana göre otomatik geçiş desteği de var. Gallery artık iki parmakla kıstırma hareketiyle mizanpajlar arasında geçiş yapmanızı sağlarken Canvas AOD'de yeni çizgi ve renk stilleri, yeni fırçalar ve konturlar ve iyileştirilmiş yüz tanıma vardır.