Mobil

OnePlus kurucusu Samsung'a iş başvurusunda bulundu!

Tuhaf ama Gerçek!!!

OnePlus kurucusu Samsung'a iş başvurusunda bulundu!

Android ekosisteminin en çok konuşulan firmalarından birisi olan OnePlus, Oppo'dan ayrılan bir grup mühendis tarafından kurulan bir şirkettir. Geçtiğimiz yıl piyasaya sunduğu OnePlus One tek kelimeyle efsane haline gelen bir telefon oldu. Geçtiğimiz ay satışa sunulan OnePlus 2 ise Android ekosistemini yonga setinden şarj girişine kadar değiştiren bir telefon oldu.

1443688731_1438073829oneplus-2-multi-color-2.jpg

Carl Pei Samsung'a iş başvurusunda bulundu!

OenPlus'ın kurucularından birisi olan ve şirketin bu noktaya gelmesinin en önemli sebebi olarak gösterilen Carl Pei, Samsung'ta staj yapmak için başvuruda bulundu!

Bu bilgi henüz resmi olarak doğrulanmadı ama kendi blogundan bunu yayınlayan Carl Pei'nin fotokopi çekip çay getirmesini ummak tek kelimeyle saçmalık olacaktır. 

Carl Pei'nin ne düşündüğü bilmek imkansız ama bu müthiş beynin Samsung'un akış şemasını inceleyeceğini öngörmek yanlış olmayacaktır. 

Önümüzdeki günlerde Carl Pei'nin stajer olarak Samsung'ta çalışıp çalışmayacağını hep birlikte göreceğiz ama en önemli soru işareti Samsung bu başvuruyu kabul edecek mi?

Peki siz olsanız rakibinizin CEO'sunu stajer olarak şirketinizde çalıştırır mıydınız?

Haber için teşekkürler "Ş"

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.