OnePlus Nord 3 yeni güncelleme aldı

OnePlus Nord 3 için yayınlanan yeni güncelleme, cihazın performansını artırıyor ve yeni özellikler ekliyor. Bu güncelleme ile ilgili detaylar kullanıcıları sevindirebilir.

OnePlus Nord 3 yeni güncelleme aldı

OnePlus Nord 3, yeni bir güncelleme aldı ve bu güncelleme birçok sorunu çözerken, çeşitli kullanım kolaylığı değişikliklerini de beraberinde getiriyor. OxygenOS 14.0.0.520 güncellemesi, ayrıca en son Android güvenlik yamasını da sunarak sistemdeki birçok güvenlik açığını ortadan kaldırıyor.

Güncellemeyle birlikte gelen yenilikler arasında, cihazınızı kilit ekranı desenini çizerken izi göstermeme seçeneği de bulunuyor. Hızlı Ayarlar'da ses ayarlarını yapabilme, bir yüzen pencerenin boyutunu alt kenarından sürükleyerek ayarlayabilme ve mini pencereleri yukarı kaydırarak kapatma özellikleri de eklenmiş durumda. Ana ekran widget'larının görüntülenme şekli iyileştirildi ve sistem verilerinin çok fazla depolama alanı kaplaması sorunu giderildi. Ayrıca Haziran 2024 Android güvenlik yaması entegre edilerek sistem güvenliği artırıldı. Hızlı Ayarlar'daki ses kaydırıcısı ile fiziksel ses düğmesine bastığınızda görünen kaydırıcının aynı anda görünmesi sorunu ve NFC özellikli ödemelerin kullanılamaması gibi problemler de çözüldü.

İletişim alanında, cihazın gelen aramalarda titreşim yapmama sorunu ve çağrı yönlendirmede telefon numaralarının görünmemesi gibi sorunlar düzeltildi. Oyun performansında da iyileştirmeler yapıldı; oyun oynarken ekranın siyahlaşması gibi problemler giderildi.