Mobil

OnePlus Nord N30 5G 2023 Edition modelinin görseli sızdırıldı

Bir süredir sessizliğini koruyan Çinli teknoloji devi OenPlus, bu durumu Nord N30 5G 2023 Edition modeli ile bozmaya hazırlanıyor.

OnePlus Nord N30 5G 2023 Edition modelinin görseli sızdırıldı

OnePlus, yeni bir Nord serisi akıllı telefonu ABD pazarında yakında piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Söz konusu cihaz, yakında duyurulacak olan Nord N30 5G 2023 Edition, ancak resmi duyurusundan önce, tasarımı sızdırılan görsellerle ortaya çıktı.

OnePlus Nord N30 tasarımı Nord CE 3 Lite ile neredeyse aynı. Yakın zamanda, Çinli akıllı telefon üreticisine ait yeni bir orta seviye cihazın ayrıntılarının Google Play listesinde görüldüğüne dair bir rapor yayınlanmıştı. Bu rapor, Nord N30 modelinin özelliklerini ortaya koyuyordu ve cihazın Nord CE 3 Lite'ın yeniden markalanmış bir versiyonu olabileceğini ima ediyordu. Ancak, özellikler neredeyse aynı olsa da, yeni OnePlus Nord N30 modeline ilk bakışımız, cihazın gerçekten yeniden adlandırılmış bir Nord CE 3 Lite olduğunu doğruluyor.

OnePlus Nord N30 5G 2023 Edition modelinin görseli sızdırıldı - Resim : 1

OnePlus Nord N30 5G 2023 Edition modelinin görseli sızdırıldı

Görsellere bakıldığında, Nord N30 2023 modelinin parlak Lime renginde geleceği görülebilir. Ayrıca, üçlü kamera kurulumunu barındıran çift dairesel modülleri de benzer şekilde tasarlanmıştır. 2023 Nord N30'un özellikleri incelendiğinde, cihaz, Qualcomm Snapdragon 695 yonga setiyle donatılmış ve 8GB RAM ile eşleştirilmiştir. Arka tarafta üçlü kamera kurulumu bulunuyor ve ana sensör 108 megapiksel kamera olarak belirtiliyor. Nord CE 3 Lite'ın özelliklerine bakıldığında, bir de 2 megapiksel derinlik sensörü ve 2 megapiksel makro çekim özelliğine sahip olması bekleniyor.

Öte yandan, ön tarafta 16 megapiksel selfie kamerası bulunması muhtemel. Diğer dikkat çeken özellikler arasında Android 13 işletim sistemi ve Full HD+ çözünürlüklü ekran yer alıyor. Bu henüz doğrulanmamış bir rapor olduğundan, bu cihazla ilgili daha fazla güncelleme için takipte kalmanız gerekiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.