Mobil

OnePlus One için Arka Kapak Alternatifleri

Olay telefon OnePlus One'ın aksesuarları çeşitlenmeye devam ediyor.

OnePlus One için Arka Kapak Alternatifleri

Mobil sektörde dengeleri değiştiren telefon OnePlus One henüz parekendeciler üzerinden satışa başlamadı ama daha şimdiden efsane olmuş durumda. Bu telefonun bir efsane olarak mı yoksa gerçek bir hikaye mi olacağını şu anda kimse bilmiyor. Telefonun lansmanı yapıldı ve Mayıs ayı içinde satışa sunulacağı belirtiliyordu ama şu ana kadar OnePlus tarafında herhangi bir yaprak kıpırdanması görünmüyor. 

1401710303_oneplusoneyellow-case-1024x682.jpg

Galaxy S5 standardında bir telefonu yarı paraya satın alma fikri belki kağıt üzerinde oldukça güzel bir çerçeve sunsada gerçek hayatta bu durum acaba gerçekten böyle mi? Bunun cevabını tabii ki zaman içinde hep birlikte öğreneceğiz. Telefonun popülaritesi düşmesin diye OnePlus markası telefonları için koruyucu kılıflarını duyurdu. 

1401710289_oneplusoneflipcase-1024x682.jpg

Telefonun ne zaman satışa sunulacağı ve ne şekilde satışa sunulacağı ise tam anlamıyla bir muamma. Tanıdık birilerinden davetiye, size özel satın alma linki gibi saçma sapan satış teknikleri ile telefon satmaya çalışan OnePlus One yoksa sadece bir balon mu?

Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarla yazılarımıza katkıda bulunursanız seviniriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.