Mobil

OnePlus One ve Nexus 5, açılış hızı savaşı! [Video]

CyanogenMod yüklü cihazın açılış hızını merak eden Geek.com sitesi OnePlus One'ı Stok Android yüklü Nexus 5 ile karşılaştırdı.

OnePlus One ve Nexus 5, açılış hızı savaşı! [Video]

Oppo şirketinden ayrılan ekibin kurmuş olduğu ONePlus firmasının "Dünyanın en iyi akıllı telefonu" olarak nitelendirdiği cihazı OnePlus One, geçtiğiz Çarşamba günü resmen tanıtıldı. Cihaz CyanogenMod ekibinin geliştirdiği stok Android'e çok yakın bir Android sürümüne sahip bulunuyor. CyanogenMod yüklü cihazın açılış hızını merak eden Geek.com sitesi OnePlus One'ı Stok Android yüklü Nexus 5 ile karşılaştırdı.

1398378543_img20140425000227.jpg

Bu yarışta, CyanogenMod romu yüklü 2.5 GHz hızında dört çekirdekli Snapdragon 801 işlemcili OnePlus One, diğer tarafta Stok Android yüklü 2.26GHz hızında dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemci tarafından desteklenen Nexus 5 bulunuyor. Hangi cihazın daha hızlı açıldığı hakkında bir yorum yapmak istemiyorum. Aşağıdakı videoyu izleyerek hangi cihazın daha hızlı olduğuna sizler karar verin istedim. İyi seyirler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.