OnePlus Open 2’yi bekleyenlere kötü haber

OnePlus Open 2’nin 2024’te piyasaya çıkmayacağı iddia ediliyor. Teknoloji meraklıları, bu yeni model için biraz daha beklemek zorunda kalacak.

OnePlus Open 2’yi bekleyenlere kötü haber

Samsung ve Motorola gibi markaların yeni nesil katlanabilir telefonları hakkındaki dedikodular giderek artarken, OnePlus hayranları hayal kırıklığı yaşayabilir. Güvenilir duyumculara göre, OnePlus Open 2 bu yıl piyasaya çıkmayacak.

İlk nesil OnePlus Open'ın ardından beklenen bu modelin 2025 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor. 2024'te bir çıkış bekleyenler için bu haber hayal kırıklığı yaratıyor. OnePlus Open 2'nin Snapdragon 8 Gen 4 yonga seti ile donatılacağı söylentileri de mevcut.

Snapdragon 8 Gen 4 hakkında pek fazla bilgi bulunmuyor ve resmi duyurunun bu yılın Ekim-Kasım aylarında yapılması bekleniyor. Bu çipin ilk olarak Çin'de Aralık ayında piyasaya çıkabileceği öngörülüyor. Ancak, küresel lansman tarihleri belirsizliğini koruyor ve OnePlus Open 2'nin bu kategoriye girip girmeyeceği de bilinmiyor.

OnePlus Open 2’yi bekleyenlere kötü haber - Resim : 1

OnePlus Open 2’yi bekleyenlere kötü haber

OnePlus Open 2 hakkında şu an çok az somut bilgi var. Detayların bir süre daha netleşmemesi bekleniyor. Geçmişte, OnePlus’ın Oppo’nun katlanabilir telefonlarını küresel pazar için yeniden markalandırdığı biliniyor. Bu trende uygun olarak, Open 2'nin Oppo Find N5'in yeniden markalanmış hali olması bekleniyor. Tıpkı orijinal Open’ın geçen yıl piyasaya sürülen Oppo Find N3’e benzemesi gibi.

Oppo’nun Find N5 modelinin lansmanını 2025 yılına ertelediği yönündeki söylentiler göz önüne alındığında, Open 2'nin de 2025 yılına kadar piyasaya sürülmemesi şaşırtıcı değil. Bu gecikme, OnePlus hayranlarının heyecanını biraz soğutabilir, ancak bu cihazın yüksek performans vaat eden Snapdragon 8 Gen 4 yonga seti ile gelmesi bekleniyor.