Mobil

OnePlus'ın hava durumu uygulaması Play Store'da!

OnePlus 5 ile gelen tasarımı ile dikkat çeken hava durumu uygulaması Play Store'da yayınlandı.

OnePlus'ın hava durumu uygulaması Play Store'da!

OnePlus'ın tasarımı ile dikkat çeken hava durum uygulaması en yeni OxygenOS güncellemelerinin ardından OnePlus telefonlarında uzun bir süredir yer alıyordu. OnePlus, özel Hava Durumu uygulamasını Google Play Store'da bugün yayınladı.

--> 

OnePlus mühendislerinin, OxygenOS'un yeni sürümlerinde hava durumu uygulamasını her seferinde baştan yazıp güncellememek için uygulamayı Play Store'da yayınlama kararı aldığı söyleniyor.

OnePlus'ın hava durumu uygulaması şimdilik sadece OnePlus modelleri ile uyumlu. Sade ve şık tasarımı ile dikkat çeken uygulamanın önümüzdeki günlerde diğer Android cihazlara da gelebileceği söyleniyor.

Uygulama ile AccuWeather tarafından saatlik ve haftalık hava tahminlerini kullanarak hava durumunu takip edebilir dinamik hava animasyonlarına ve hava durumu güncellemelerini metin, e-posta veya sosyal medya yoluyla sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

1500445795_oneplus.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.