Mobil

Opera Mini yeni özellikler ile güncellendi!

Opera'nın mobil platformlar için geliştirmiş olduğu Opera Mini tarayıcısı, yeni özellikler ile güncellendi.

Opera Mini yeni özellikler ile güncellendi!

İnternet tarayıcıları arasındaki savaş son dönemde masaüstünden mobile doğru bir eğilim gösteriyor. Chrome ile Firefox arasındaki rekabete son dönemlerde yapmış olduğu atılımlar ile Opera da dahil olmuş ve çoğu noktada rakiplerini geride bırakmayı başarmıştı.

Opera şimdi de mobil platformda yenilik sunmaya başlıyor. Opera Mini için yayınlanan yeni güncelleme ile uzun zamandır beklenen özellik uygulamaya ekleniyor.

Opera Mini güncellemesi ile; Facebook uygulamasına gerek kalmadan Opera Mini üzerinden direkt olarak Facebook zaman tünelinizi görüntüleyebiliyorsunuz. Güncelleme ile ayrıca artık videoları da sıkıştırarak veri tasarrufu yapabileceksiniz. Opera Mini'ye gelen bir diğer özellik ise indirme yöneticisi.

Bildiğiniz gibi Android veya iOS cihazda tarayıcı üzerinden bir şey indirmek istediğinizde; otomatik olarak indirme linki için yeni bir sekme açılır ve indirme işlemi o sekme üzerinden başlar.

Opera Mini'nin güncellemesi ile artık tıkladığınız indirme linkleri direkt olarak o sayfa üzerinden açılıyor ve indirme yöneticisinden yapmış olduğunuz indirmeleri görüntüleyebiliyorsunuz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.