Mobil

Operatörlerden koronavirüs seferberliği! 5GB + 500dk hediye!

Türkiye’yi de etkisi altına alan koronavirüs salgını dolayısıyla operatörler de elini taşın altına soktu. İşte konu hakkındaki detaylar.

Operatörlerden koronavirüs seferberliği! 5GB + 500dk hediye!

Şu anda tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de koronavirüs salgınıyla mücadele hat safhada. Hergün bu salgın ile ilgili yeni tedbirler açıklanıyor. Genel olarak halka evden çıkmayın çağrısı yapılsa da evden çıkıp, hastalığın tam ortasına atılmak zorunda olan bir meslek grubu var.

Evet sağlıkçılardan bahsediyoruz. Kuşkusuz şu süreçte en büyük risk altında bulunan meslek grubu sağlıkçılar.

Operatörlerden koronavirüs seferberliği! 5GB + 500dk hediye!

Şimdiye kadar sağlıkçılar için hükümet cephesinden bazı motive edici duyurular gelmişti. Ayrıca son birkaç gündür her akşam saat 21:00 sularında pencere ve balkonlarımızdan sağlıkçıları alkışlıyoruz.

Sağlıkçılar için bir güzel haber de operatörlerden geldi. Turkcell ve Türk Telekom tarafından yapılan açıklamada sağlık çalışanlarına 5GB data ve 500 dk hediye edileceği belirtildi. Henüz Vodafone’dan konuyla ilgili bir açıklama gelmemiş olsa da Vodafone’un da kampanyaya destek vereceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Şu süreçte operatörlerimizin sağlıkçılar için böyle bir jest düşünmesi yerinde olmuş. Lakin bu jestlerin devamı da gelmeli. Yani bu jest bir defa ile sınırlı kalmamalı. Çünkü salgın sürecinde sağlıkçılar değim yerindeyse kelle koltukta çalışıyorlar. Bizler evlerimizden bile çıkmaya çekinirken, onlar hergün virüs dolu ortamlara adım atıyorlar.

GÜNCELLEME: Vodafone da kampanyaya destek verdiğini açıkladı.

Yorumlar
Antepli
Vallahi bu gakko fenomen olma yolunda hızla ilerliyor,herşeye bi yorumu var adamın.
Cevapla
Ersoy
Adamlar telefon yüzü görmüyokı ınternetı napıcak.o paketleti hacı hocalar gönderin evde otutup para sayan onlar sakallı cübbelilere lazım olur anca sevrler bedavayı yada ensar vakfındakılere yollasın turkcel.yayınlamazsınız boyle mesajları siz okuyun bari
Cevapla
Clk
Boş konuşmak için yazmışsınız
Ali
Ne yaptı sana hocalar hacılar ne bu nefret.
Zalim
Çok doğru yazmışsın kardeşim
Mustafa
Gakko arkadaş sen hangi işle uğraşıyorsun bilmiyorum ama, bütün bültenlerin altında yorumlarına rastlıyorum, hele ki bu platformda, seni buraya işe almaları için mail atacam tekno ya
Cevapla
💠Gakko💠
Teşekkür edim efenim
💠Gakko💠
Biz hem kendi hemde vatandaşların sağlığı için evde beklik bizede 5 cigabaytlık paket yüklemesi gereki yoksa valla haksızlık olur, paketimden zati 1.2 cigabayt kalmış bitmek üzere
Cevapla
Ziyaretçi
Şayomin versin sana 5 gb internet yoksa napar şayomi senin yorumların olmadan
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.