Oppo Enco Air 2 New Sound Edition fiyatıyla şaşırtıyor

Oppo tarafından geliştirilen Enco Air 2 New Sound Edition, oldukça uygun bir fiyattan satışa sunuluyor.

Oppo Enco Air 2 New Sound Edition fiyatıyla şaşırtıyor

Oppo, Ocak 2022'de piyasaya sürdüğü gerçek kablosuz kulaklığının güncellenmiş bir sürümü olan Oppo Enco Air 2 New Sound Edition'u tanıttı. Bu kulaklıklar, tanıtım teklifiyle başlangıçta 149 yuan (20$) fiyatla sunulurken, perakende satış fiyatı 179 yuan (25$) olarak belirlendi. Aynı zamanda, mevcut tasarımını koruyarak bir dizi iyileştirme ile geldi.

Oppo Enco Air 2 New Sound Edition, şeffaf jel kılıf tasarımı ve yarı iç kulak form faktörü ile dikkat çekiyor. Cihazın toplam ağırlığı 40,2 gram olup, her bir kulaklık yaklaşık 3,7 gram ağırlığında. Kulaklıklar, “canlı seviye mekansal ses” de dahil olmak üzere geliştirilmiş ses kalitesi için 13,4 mm bileşik titanyum kaplı dinamik sürücüye sahip. Ayrıca, AI destekli arama gürültü azaltma özelliği sunar ve Viper Atmos için sertifikalıdır, bu da benzersiz popup temaları, ses efektleri ve mekansal ses adaptasyonu sağlar. Ancak bu kulaklıklar Aktif Gürültü İptali (ANC) özelliğine sahip değil.

Pil ömrü söz konusu olduğunda, bu kulaklıklar tek şarjla 5,5 saat süre sunarken, şarj kutusuyla birlikte toplamda etkileyici bir şekilde 35 saate kadar pil ömrü vaat ediyor. Aynı zamanda IPX4 suya dayanıklılık derecesine sahip olup, spor ve dış mekan aktiviteleri için uygundur.

Oppo Enco Air 2 New Sound Edition fiyatıyla şaşırtıyor

Bu TWS kulaklıklar, Bluetooth 5.3 çipi ile donatılmıştır, bu da kutu açıldığında anında eşleşmeyi sağlar. Çeşitli popup temaları aracılığıyla özelleştirmeyi sunar ve ses asistanını üç kez tıklama ile etkinleştirme kolaylığı sağlar.

Eşleştirme ve özelleştirme için özel bir “Huanlu” uygulaması bulunmaktadır. Ayrıca, kulaklıklara çift tıklanarak fotoğraf çekme için uzaktan kumanda olarak kullanılabilir. Oppo Enco Air 2 New Sound Edition, Işıltılı Deniz Mavisi ve Bulut Beyazı olmak üzere iki şık renk seçeneği ile sunulmaktadır.