Mobil

OPPO Enco W31 Türkiye'de satışa çıkıyor!

OPPO kablosuz kulaklık alanındaki yeni ürünü Enco W31'i Türkiye'de satışa sunuyor. İşte kulaklığın fiyatı ve özellikleri.


Kablosuz kulaklık alanında telefon üreticilerinin rekabeti devam ediyor. Xiaomi, Huawei, Apple, gibi üreticilere yeni bir rakip OPPO'dan geldi. Markanın Enco W31 isimli yeni kablosuz kulaklık modeli Türkiye pazarında satışa sunuluyor.

OPPO Enco W31 Türkiye'de satışa çıkıyor!

oğu akıllı telefon ile uyumlu olarak çalışan kulaklık, frekans cevabını iyileştirmek için tasarlanmış çift kompozit termoplastik poliüretanlar (TPU) ve grafen diyaframlar kullanıyor.

En aktif ve dinamik kullanıcılara ayak uyduran Enco W31, su ve toz direnci ile de farkını ortaya koyuyor. Rüzgardan dolayı oluşan hışırtılı sesleri engelleyen kulaklığın her iki tarafında iki adet dahili yüksek hassasiyetli mikrofon ve aramalar sırasında arka plan gürültüsünü engellemek için tasarlanmış bir çevresel gürültü önleme algoritması mevcut.

OPPO Enco W31 kulaklıkta tercih edilen müzik tarzına göre iki farklı ses modu bulunuyor. Pop ve klasik müzik dinlemeyi tercih edenler için frekans aralığında sesi eşitleyen bir denge modu, rock ve EDM tarz müzik dinleyenler için de düşük frekansları artıran bir bas modu kulaklığın öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor.

OPPO Enco W31 Türkiye fiyatı

Beyaz renge sahip OPPO Enco W31 model kulaklıklar, 599 TL fiyatıyla Türkiye'de satışa sunulacak.

Yorumlar
A D A N A L I 0¹
Fiyatı 1200 TL yi geçmezse gayet iyi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.