OPPO F25 Pro'nun önemli özellikleri ve fiyatı paylaşıldı

OPPO F25 Pro, etkileyici özellikleri ve rekabetçi fiyatıyla akıllı telefon pazarında yeni bir soluk getiriyor.

OPPO F25 Pro'nun önemli özellikleri ve fiyatı paylaşıldı

OPPO'nun Hindistan'daki F serisinin yeni üyesi F25 Pro'nun lansman tarihi firma tarafından açıklandı. 2022'de piyasaya sürülen F21 Pro'nun ardılı olan bu cihaz, F23'ün bir Pro versiyonunun çıkmamasının ardından merakla bekleniyor. F25 Pro, özellikle 7.54mm kalınlığıyla dikkat çeken en ince 5G akıllı telefonlardan biri olacak. Ayrıca IP65 toz ve suya karşı dayanıklılık derecesine sahip olması, cihazın dayanıklılığını artırıyor.

Tasarım açısından Lava Kırmızısı ve Açık Mavi olmak üzere iki renk seçeneği sunulacak. Lava Kırmızısı rengi, burgonya renginden derin gün batımı tonlarına geçiş yapan OPPO'nun Glow kaplamasına sahip olacak. Arka panelde, üç kamera sensörünü barındıran iki yuvarlak halka ile dikkat çeken dikdörtgen bir ada yer alıyor.

OPPO F25 Pro'nun önemli özellikleri ve fiyatı paylaşıldı

Ekran tarafında, F25 Pro 120Hz yenileme hızına sahip 6.7 inç büyüklüğünde bir AMOLED ekrana ev sahipliği yapıyor ve %93.4 ekran-gövde oranı ile kullanıcılarına geniş bir görüntüleme alanı sunuyor. Merkezde konumlandırılmış delikli kamera tasarımı da dikkat çekici. Cihaz, 67W hızlı şarj desteği ile kullanıcılara kesintisiz bir deneyim vaat ediyor.

Kamera özellikleri açısından, F25 Pro'nun arka tarafında 64MP ana sensör, 8MP ultra geniş açı lensi ve 2MP makro ünite bulunuyor. Ön tarafta ise 32MP'lik bir selfie kamerası yer alıyor. Hem ön hem de arka kameralarla 4K video kaydı yapabilme özelliği, bu segmentte bir ilk olma özelliğini taşıyor.

F25 Pro'nun, Hindistan pazarında 25.000 rupi (yaklaşık 302 dolar) altı fiyat segmentinde en iyi akıllı telefon deneyimini sunması bekleniyor. Bu da cihazın, fiyat-performans oranı açısından oldukça rekabetçi bir seçenek olacağını gösteriyor.