Mobil

Oppo F7 ColorOS güncellemesi aldı!

Çin menşeine sahip akıllı telefon şirketlerinden Oppo, F7 akıllı telefonu için bir süredir beklenen ColorOS 7 güncellemesinin çıkışını gerçekleştirdi.


Oppo, F7 akıllı telefonu için ColorOS 7 güncellemesini dağıtıma çıkardı.

Oppo F7 ColorOS güncellemesi aldı!

Bilindiği üzere, Çin menşeine sahip akıllı telefon şirketlerinden Oppo ülkemizde ve dünya genelinde son dönemin popüler akıllı telefon şirketlerden biri. Şirket ColorOS arayüzü üzerinde değişiklikler yaparak zaman zaman yeni sürümlerini kullanıcılarına sunuyor.

Oppo şimdi de F7 akıllı telefonu için bir süredir beklenen ColorOS 7 güncellemesinin çıkışını gerçekleştirdi. ColorOS 7 güncellemesi ile birlikte F7 kullanıcıları aynı zamanda Android Haziran ayı güvenlik güncellemesini de alıyor. Bu sayede daha güvenli ve teknolojik bir F7 sahibi olabiliyorsunuz.

Gerçekleştirilen güncelleme Hindistan’dan dağıtıma başlandı ve pek çok Afrika ülkesi de dahil aktif hale geldi bile. Kullanıcılar bu güncelleme ile başlıca karanlık mod, Oppo Share, kayan pencere, odak modu, yeni ekran görüntü ayarları ve optimize edilmiş hareketler gibi özelliklere sahip oluyor.

Yorumlar
Mesut Emre
A5s modeline de vermeleri gerekir enazindan colorOS 6 ve Android 9 verseler sevinecek kullanıcı sayısı gerçekten de çok fazla Oppo sevindir a5s leri
Cevapla
Abdullah
Ya Allah aşkına bir insanoğlu da çıkıp şu Oppo şirketinin yaptığı ayıbı paylaşım yapmayacak mı acaba AX7 modeline ColorOS 6 ve android 9 güncelleme sözü verip güncellemeyi veremeyen bir şirket ve bu şirket resmen bu modeli kullanan müşterilerinden de dalga geçer gibi konuşuyor ayıptır günahtır ya yazıklar olsun Oppo kimseye tavsiye etmeyeceğim bir telefon markası oldunuz....
Cevapla
Opdima
Bak ne güzel haber ve başlık. Bazıları örnek almalı. :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.