Mobil

Oppo Find 7 sarı ekran hatası [gerçek mi?]

Oppo Find 7'de var olduğu söylenen "sarı ekran hatası" gerçekten de var mı bunu test ediyoruz.

Oppo Find 7 sarı ekran hatası [gerçek mi?]

Son dönemde bazı internet sitelerinin Oppo Find 7'nin sarı ekran hatası verdiği yönündeki ithamlarından sonra bende Oppo Find 7'nin ekranına tekrar alıcı gözle bakmaya karar verdim.

Oppo Find 7 ile ilgili çok fazla test ve incelemeyi sizlerle paylaştık. Yaptığımız bu testlerde biz böyle bir sorunla karşılaşmadık. Yapılan yorumları okuduktan sonra acaba gerçektende böyle bir sorun vardı da ben mi farketmedim demeye başladım.

Telefonu tedarikçimizden tekrar rica ettim ve telefonun gerçektende böyle bir sorunu olup olmadığını enine boyuna inceledim. Yaptığım testlerde ben böyle bir sorunla kesinlikle karşılaşmadım. Oppo Find 7'nin en güçsüz yönlerinden birisi ekranı ama bu sorunla karşılaştığını belirten editör arkdaşlarımızın bir şansızlık yaşadığını düşünüyorum; çünkü hiçbir editör arkadaşımızın ülkemizde satılmayan bir telefonu kötülemek amacıyla böyle bir durum içine kendini sokmayacağını düşünmekteyim. 

Video ile ekran testini aktarmak ne kadar doğru bilemiyorum ama sizlerle Oppo Find 7'ye yaptığım ekran testinin videosunu paylaşmak istiyorum. Bu yeterli gelmezse de bir göz atmanızı tavsiye ediyorum. En iyisi aşağıdaki videoyu izleyin ve böyle bir sorun olup olmadığına kendiniz karar verin.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.