Mobil

Oppo Find 9 ayak sesleri duyulmaya başladı [Video]

Çinin en büyük mobil üreticilerinden olan Oppo yayınladığı yeni bir video ile tüm dikkatleri üstüne çekti.

Oppo Find 9 ayak sesleri duyulmaya başladı [Video]

Çinli telefonların yükselişine hepimiz şahit oluyoruz. Çinli markalar kalitesizlikten kaliteye; taklit edenden taklit edilene doğru oldukça hızlı bir geçiş yaptılar. Bunların başında da Oppo geliyor. Hem OnePlus ailesine hem de Vivo ailesine destek veren Oppo geçtiğimiz yıl oyunun kurallarını değiştiren Find 7'yi pazara sunmuştu. Bu yıl itibariyle henüz yeni bir amiral gemisi tanıtmayan firma R7 ve R7 Plus ile orta segment telefonlara farklı bir bakış açısı kazandırdı.

1439202253_oppo-r7-r7-plus-730x400.jpg

Oppo az önce paylaştığı bir video ile yeni bir şey tanıtacağını duyurdu. Bu "şey" kesinlikle ama kesinlikle Find 9 olacak. Find 9 Snapdragon 820 kullanan ilk telefon olma yolunda ciddi bir yol alan Oppo, Find 9 ile sektörü yine şekillendirecek diye düşünüyoruz.

Birçok kimse şu anda Galaxy Note 5, Galaxy S6 Edge+, iPhone 6S ve iPhone 6S Plus için beklerken yayınlanan video Find 9'un bu ürünlerden önce tanıtılacağı izlenimini bizde bıraktı.

Videoda Oppo şöyle söylüyor; Düşündüğünüzden daha hızlı akmadikca kimse sırada beklemeyi sevmez. Ancak bazı şeyler vardır ki daha da uzun beklemeye değer niteliktedir...

İşte Oppo'nun Find 9 için paylaştığını düşündüğümüz o video...

Teşekkürler Z.G.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.