OPPO Find X7 Ultra Uydu versiyonu 3C sertifikası aldı

OPPO'nun uydu bağlantı özellikli yeni amiral gemisi Find X7 Ultra, aldığı 3C sertifikasıyla teknoloji dünyasının dikkatini çekiyor.

OPPO Find X7 Ultra Uydu versiyonu 3C sertifikası aldı

Oppo'nun Find X7 Ultra modeli, Çin'de büyük bir ilgiyle karşılandı. Beklenenin aksine, lansmanda duyurulmayan ancak geliştirilmesine devam edilen Find X7 Ultra'nın Uydu versiyonu hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Bu model, Çin'de 3C sertifikası aldı ve bu sertifikasyon, cihazın uydu bağlantısını destekleyeceğini doğruladı. Ayrıca, 5G desteği de bu sertifikasyonla kesinleşmiş oldu.

Find X7 Ultra Uydu versiyonunun, standart modelle benzer özelliklere sahip olması bekleniyor. Örneğin, 100W hızlı şarj desteği ve 50W kablosuz şarj özelliği bu modellerin ortak noktaları arasında. Standart Find X7 Ultra modelinde olduğu gibi, Uydu versiyonunun da 6.82 inç büyüklüğünde QHD+ çözünürlüğünde kavisli bir LTPO ekranı bulunacak ve 1600 nit parlaklığa kadar çıkabilecek. Cihaz, güçlü bir performans sunmak için Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti ile donatılacak ve 16GB'a kadar RAM ile 512GB'a kadar depolama alanı sunacak.

OPPO Find X7 Ultra Uydu versiyonu 3C sertifikası aldı

Fotoğrafı konusunda da iddialı olan Find X7 Ultra, dört 50MP kameralı bir kurulumla geliyor. Bu kameralar, HyperTone Image Engine tarafından destekleniyor ve büyük sensörlere sahip. Ana kamera, en yeni Sony LYT-900 1 inç sensörünü kullanıyor ve ultra geniş lens, makro ve geniş açılı çekimlerde üstün performans sergiliyor. Bu modelin benzersiz özelliklerinden biri de, biri 3x yakınlaştırma için diğeri ise manzara ve makro fotoğrafçılığı için 6x zoom özelliğine sahip çift periskop kameraları.

Cihaz, 5000mAh kapasiteli bir batarya ile donatılmış ve 100W SUPERVOOC şarj desteği sunuyor. Android 14 tabanlı ColorOS 14 işletim sistemi, NFC, WiFi 7 ve Bluetooth 5.4 gibi bağlantı seçenekleri diğer dikkat çekici özellikler arasında yer alıyor. Bu yeniliklerle Oppo, teknoloji tutkunlarının beklentilerini karşılamayı hedefliyor ve Find X7 Ultra Uydu versiyonuyla mobil iletişimde yeni bir dönemi başlatmayı amaçlıyor.