Mobil

Oppo Mobil Dünya Kongresi'ne damga vuracak!

Oppo Mobil Dünya Kongresi için yayınladığı yeni bir reklam ile beklentileri arttırıyor.

Oppo Mobil Dünya Kongresi'ne damga vuracak!

22 Şubat - 25 Şubat tarihleri arasında Barselona'da düzenlenecek Mobil Dünya  Kongresi 2016 için firmalar hazırlıklara ve davetlere başladı. teknolojioku.com olarak yerinden izleyeceğimiz Mobil Dünya  Kongresi 2016 oldukça hareketli geçecek gibi görünüyor.

Çin'in en önemli mobil üreticilerinden birisi olan Oppo'da bu yıl Mobil Dünya  Kongresi'ne hiç olmadığı kadar ciddi hazırlanıyor. Bu hazırlığın altında ise global pazarda daha fazla söz sahibi olmanın yattığını rahatlıkla söyleyebilriiz. Dün itibariyle 5,5 inhç boyutunda F1 Plus'ı tüketicilerin beğenisine sunan Oppo yayınladığı bir reklam afişi ile beklentileri arttırdı.

 

1454060050_oppo-mwc-wow-the-world-2016.jpg

Oppo yeni teknolojsi ile yine yapılmayanı yapacak gibi görünüyor. Bildiğiniz gibi firma 13 megapiksel kamsera sensörüne sahip ve şahsımında severek kullandığı Find 7'de Ultra HD çekim modu sayesinde 50 megapiksel değerinde fotoğraflar çekilebilmesine olanak sağlamıştı.

Dünya şeklinin altında yer alan telefonun ise Find 9 olduğunu düşünüyoruz. Görünen o ki; Oppo yine oldukça ince bir işçilik ile karşımıza çıkacak!

1454060185_oppo.jpg

 
          
                    
          
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.