Oppo Reno 12, küresel lansman öncesi sertifikasyon sitelerinde görüldü

Oppo Reno 12, Singapur ve Tayland sertifikasyon sitelerinde listelendi. Cihazın küresel lansmanı öncesinde dikkat çeken özellikleri ortaya çıktı.

Oppo Reno 12, küresel lansman öncesi sertifikasyon sitelerinde görüldü

Oppo, Reno 12 serisi akıllı telefonlarını 23 Mayıs 2024'te Çin'de tanıtacak. Bu seri, yalnızca Çin'de değil, aynı zamanda Birleşik Arap Emirlikleri, Tayland ve Endonezya gibi çeşitli ülkelerde de onaylanarak uluslararası pazara da sunulacak.

Tayland'da NBTC onayı alan Oppo Reno 12 5G modelinin küresel lansmana hazır olduğu anlaşılıyor. CPH2625 model numarasıyla Tayland'da sertifikalandırılan bu telefon, Singapur'da IMDA tarafından da onaylandı ve WCDMA, LTE, 5G gibi çeşitli ağ teknolojilerini destekliyor.

Oppo Reno 12, küresel lansman öncesi sertifikasyon sitelerinde görüldü - Resim : 1

Oppo Reno 12, küresel lansman öncesi sertifikasyon sitelerinde görüldü

Reno 12'nin özellikleri hakkında sınırlı bilgiye sahibiz, ancak Geekbench listelerine göre, bu modelin sekiz çekirdekli bir işlemciye sahip olacağı belirtiliyor. Global versiyonunun Mali G615 MC2 GPU ile birlikte Dimensity 8300 SoC işlemciye, Çin versiyonunun ise Dimensity 8250 SoC işlemciye sahip olması bekleniyor. Cihazın 1.5K çözünürlüğe sahip 6.7 inç OLED bir ekran sunacağı düşünülüyor.

Kameralara gelince, Reno 12'nin 50 megapiksel ana kamera, 8 megapiksel ultra geniş lens ve 2x optik zoomlu 50 megapiksel telefoto kamera ile donatılacağı tahmin ediliyor. Ön tarafta ise 50 megapiksel selfie kamerası bulunabilir.

Cihazın 80W hızlı şarj destekleyen 5.000 mAh. kapasiteli bir batarya ile gelmesi bekleniyor. Daha fazla detay, 23 Mayıs'taki lansmana yaklaştıkça ortaya çıkacak. Bu nedenle, güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin.