Oppo Reno 12 Pro’nun özellikleri netleşti

Oppo’nun en popüler serilerinden biri olan Reno ailesinin yeni üyesi bir kez daha kendini gösterdi.

Oppo Reno 12 Pro’nun özellikleri netleşti

Oppo Reno 12 Pro'nun yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Şirketten henüz resmi bir açıklama gelmedi ancak telefon, Tayland Ulusal Yayın ve Telekomünikasyon Komisyonu (NBTC) web sitesinde görüldü. Listelemede model numarası ve 5G bağlantısı dışında telefonun diğer özelliklerine dair bilgi bulunmuyor. Ayrıca, Oppo Enco Air 4 Pro da SIRIM ve Infocomm Medya Geliştirme Otoritesi (IMDA) sertifikasyon sitelerinde görülmüş ve bu da kulaklıkların varlığını büyük ölçüde doğruluyor.

NBTC listesi, Oppo Reno 12 Pro'nun model numarasını CPH262 olarak gösteriyor. Bu listeleme, akıllı telefonun GSM, WCDMA LTE ve NR ağlarını desteklediğini ortaya koyuyor. Bu da 5G bağlantısına işaret ediyor. Liste ayrıca telefonun Çin'de üretildiğini ima ediyor.

Oppo Reno 12 Pro’nun özellikleri netleşti - Resim : 1

Oppo Reno 12 Pro’nun özellikleri netleşti

Buna ek olarak, Oppo Enco Air 4 Pro kablosuz kulaklıkların SIRIM ve IMDA sertifikasyon sitelerinde ETEA1 model numarasıyla ortaya çıktığı iddia ediliyor. Kulaklıkların Oppo Reno 12 serisi ile birlikte tanıtılması bekleniyor. Bu üç listeleme, ilk olarak MySmartPrice tarafından tespit edildi ve Gadgets360 tarafından bağımsız olarak NBTC listesi doğrulandı.

Önceki sızıntılar, Oppo Reno 12 Pro'nun özelliklerine dair bazı ipuçları verdi. Telefonun 6.7 inçlik bir ekranla, 1.5K çözünürlük ve 120Hz yenileme hızı ile geleceği öngörülüyor. Cihazın, MediaTek'in Dimensity 9200+ yonga seti ile çalışması bekleniyor. Akıllı telefonun, 80W şarj desteğine sahip 5.000 mAh bir bataryaya sahip olacağı tahmin ediliyor.

Oppo Reno 12 Pro'nun arka tarafında 50 megapiksel ana kamera ve 2x optik zoom özellikli 50 megapiksel portre sensöründen oluşan üçlü kamera ünitesi barındıracağı belirtiliyor. Telefonun, 50 megapiksel bir selfie kamerasına sahip olacağı da söyleniyor. Oppo'nun bu cihazı gelecek ay Çin'de resmi olarak tanıtacağı speküle ediliyor. Oppo Reno 11 Pro 5G, Hindistan'da 12GB RAM + 256GB depolama seçeneği ile 39.999 Rs (yaklaşık 483.99$) fiyat etiketiyle piyasaya sürülmüştü.