Mobil

Oppo Reno 4 görüntüleri sızdırıldı! İşte birkaç özelliği!

Akıllı telefon pazarının önemli üyelerinden birisi olan Oppo, Reno serisinin son üyesini yakında sahneye çıkartabilir. Hatta telefon göründü bile!

Oppo Reno 4 görüntüleri sızdırıldı! İşte birkaç özelliği!

Teknoloji dünyasının önemli üyelerinden birisi olmayı başaran ve ülkemizde de son dönemlerde oldukça popüler hale gelen Oppo, çalışmalarını tüm hızı ile sürdürüyor. Reno serisi ile oldukça başarılı satış rakamları elde eden Çin merkezli akıllı telefon üreticisi, serinin son halkasını da yakın bir zaman dilimi içerisinde bizlerle buluşturmayı planlıyor. Öyle ki, Çin’in sosyal medya platformu Weibo’ya cihazın bir görseli düştü bile! Biz de bu görsellerden yola çıkarak cihaz hakkında en azından bir fikir sahibi olmayı başarıyoruz!

Oppo Reno 4 görüntüleri sızdırıldı! İşte birkaç özelliği! - Resim : 1

Oppo Reno 4 görüntüleri sızdırıldı! İşte birkaç özelliği!

Oppo Reno 2, Reno 3 ve Reno 3 Pro ile başarılı işler ortaya koyduğunu gördüğümüz teknoloji devinin reklam kampanyaları da oldukça başarılıydı. Reklamlarında ünlü isimleri oynatarak ülkemizde de gündem olmayı başaran telefonlar, böylelikle iyi bir şekilde tanıtılmıştı. Şimdi ise hedefte Oppo Reno 4 var. Weibo’da görülen Reno 4, öyle görünüyor ki 5G bağlantı teknolojisine sahip olacak. Ayrıca bahsi geçen görüntüler cihazın 65W hızlı şarj desteği ile geleceğini de ortaya koyuyor.

Oppo Reno 4 görüntüleri sızdırıldı! İşte birkaç özelliği! - Resim : 2

Çıkan fotoğraflar Oppo Reno 4’ün ön tarafını bizlere göstermiyor. Bu sebepten dolayı telefonun su damlasına benzer bir çentikle mi yoksa tam ekranla mı geleceği konusunda herhangi bir fikir sahibi olamıyoruz. Ancak şu var ki cihazın arka tarafını rahat rahat görüyoruz. Buradan çıkardığımız sonuca göre ise cihaz en az iki farklı renk seçeneği ile gelecek ve sırtında ultra sabit özellikli dörtlü kamera kurulumuna sahip olacak. Oppo Reno 4 görsellerinden çıkardığımız noktalar şimdilik bu kadar ancak yakın zamanda daha geniş sızıntılar bekliyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.