OPPO Reno5 Pro 5G TENAA'da ortaya çıktı!

OPPO Reno5 Pro 5G Çin sertifika kurumu TENAA'da görüntülendi. Modelin 24 Aralık'ta resmi olarak tanıtılması bekleniyor.

OPPO Reno5 Pro 5G TENAA'da ortaya çıktı!

OPPO Reno5 Pro 5G'nin 24 Aralık tarihinde tanıtılması bekleniyor. Söylentiler modelin Snapdragon 865 yonga setine, dört kameraya ve bol miktarda depolama seçeneğine sahip olacağını iddia ediyordu.

Akıllı telefon nihayet Çin sertifika kurumu TENAA'da görüntülendi. PDRM00 model numarası ile görüntülenen cihazın sızdırılan çoğu özelliğinin doğru olduğunu ortaya çıkardı.

OPPO Reno5 Pro 5G TENAA'da ortaya çıktı!

Çin sertifika kurumu TENAA'da görüntülenen OPPO Reno5 Pro 5G'nin işlemcisinde Snapdragon 865 yonga seti kullanılacak. 8/12 GB RAM ve 128/256 GB dahili depolama seçeneğiyle kullanıcılara sunulacak. 

6,55 inç büyüklüğüne Full HD+ çözünürlüğüne sahip bir ekran ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca kavisli ekran tasarımı ve ekranın altına gömülü 32 MP selfie kamerası bulunuyor. Modelin arka tarafına gelecek olursak, 50 MP'lik bir ana kamera ve 16 MP geniş açı bulunuyor. Ayrıca 13 MP + 2MP olmak üzere iki adet daha sensörünün olacağı biliniyor. Ancak hangisinin makro hangisinin derinlik sensörü olacağı henüz belli değil. 

OPPO Reno5 Pro 5G TENAA'da ortaya çıktı! - Resim : 1

OPPO Reno5 Pro 5G iki adet 2.200 mAh bataryadan oluşan 4.400 mAh'lik bir batarya ile karşımıza çıkıyor. Gümüş ve siyah renk seçenekleriyle gelmesi beklenen cihaz 184 gram ağırlığında olacak. Ayrıca kutusundan Android 11 ile çıkacağı söyleniyor. Ancak modelin tam olarak ne kadara satılacağı hala gizemini koruyor.