OPPO Türkiye'de ne yapacak? Genel müdüre sorduk (video)

Türkiye'de faaliyetlerine başlayan dünyanın dördüncü büyük akıllı telefon üreticisi OPPO'ya ülkemizdeki planlarını sorduk. İşte OPPO Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou'nun verdiği yanıtlar.

OPPO Türkiye'de ne yapacak? Genel müdüre sorduk (video)

Çinli markaların Türkiye ilgisi devam ediyor. Türkiye pazarına giren markalardan biri olan Çinli telefon üreticisi OPPO, dün İstanbul'da bir basın toplantısı düzenledi. Toplantı sırasında görüşme imkanı bulduğumuz OPPO Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou, ülkemizdeki planlarını ve gelecek yeni modelleri sorduk. 

OPPO Türkiye'de ne yapacak? Genel müdüre sorduk: (video)

Türkiye pazarına ilk etapta RX17 PRO, RX17 NEO ve AX7 modellerini getiren marka, bu yeni modelleri düzenlenen etkinlikte tanıttı. Etkinlikte konuşan OPPO Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou şunları söyledi: “Yaratıcı tasarımlar ve teknolojik yeniliklerle hem müşteriler hem endüstri için değer yaratmak istiyoruz. Dünyada 400 binden fazla noktada ürünlerimizi müşterilerle buluşturuyoruz. Küresel uzmanlığımızı yerel stratejilerle birleştiriyoruz. Her yeni pazarda yerel kültürü öğrenerek, yerel müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak, hatta bu ihtiyaçları aşacak ürün ve hizmetleri sunmak için yoğun çaba gösteriyoruz. Türkiye’de de güçlü bir ekip kurarak yol haritamızı belirledik. Türkiye’de akıllı telefon pazarının en gözde markalarından biri olmayı hedefliyoruz” dedi. 

OPPO’nun akıllı telefonları Teknosa, MediaMarkt, Vodafone ve Turkcell mağazalarında satışa sunuluyor. RX17 Pro için tavsiye edilen perakende satış fiyatı 4999 TL, RX17 Neo için 2999 TL, AX7 için 2199 TL olarak açıklandı. 

Etkinlik sırasında röportaj yaptığımız OPPO Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou'ya  siz okuyucularımız adına Türkiye planlarını ve stratejilerini sorduk. İşte bu yanıtları aldığımız özel videomuz:

Öte yandan firmanın şu an Türkiye'de satışta olan en üst düzey telefon modeli RX17 Pro'nun kutu açılım videosunu aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.