Mobil

Optimus G2 beklenenden daha önce tanıtılacak

Optimus G2'nin önümüzdeki ay Güney Kore'de tanıtılması bekleniyor.


1372079052_lgoptimusg720w1.png

Optimus G’nin halefinde yer alacak işlemciyi bir süre önce resmi kaynaklarca açıklayan LG, mobil dünyasının en güçlü telefonlarından biri olması beklenen Optimus G2'yi 7 Ağustos’ta Amerika’da düzenleyeceği bir etkinlikte basın karşısına çıkaracak. Telefona dair bazı görüntüler ortaya çıkarken, şu an için tasarım noktasında net değerlendirmelerde bulunamıyoruz. Telefon hakkında ortaya çıkan son iddiaya göz atacak olursak; Güney Koreli DDaily sitesi, Optimus G2'nin ağustos ayından önce temmuz ayında gerçekleşecek bir etkinlikte ilk olarak Güney Koreli kullanıcılara sunulacağını belirtti. LG’nin daha önceki amiral gemi modellerine baktığımızda, telefonların ilk olarak ülkede düzenlenen etkinlikler kapsamında tanıtıldığına şahit olmuştuk.

2.3GHz frekans hızında çalışan Snapdragon 800 işlemcisinden güç alacağı anlaşılan telefonda 5 ya da 5.2-inç boyutunda oldukça ince çerçeveli bir ekranın yer alması bekleniyor. LTE Advanced desteği d sunması beklenen telefonun kasım ayında tanıtılacak Nexus 5’in temelini oluşturması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.