Mobil

Otter Box, HTC One kılıflarını duyurdu

Kısa süre içerisinde ülkemizde satışa sunulacak telefon için koruyucu kılıflar ortaya çıkıyor.

Otter Box, HTC One kılıflarını duyurdu

Akıllı telefonların ülkemizde kayda değer fiyatlardan satışa sunulduğu herkesin malumu. HTC One’da  kısa süre içerisinde yaklaşık 2 bin liralık fiyatı ile ülkemizde satışa sunulacak. Bakıldığı zaman ciddi bir rakam ve söz konusu telefonlar için ödediğimiz para göz önünde bulundurulduğunda telefonları dış etmenlerde korumak mecburi bir hal alıyor. Bu noktada imdadımıza koruyucu kılıflar yetişiyor.
1365920702_q.jpg

Otter Box’ın HTC One için duyurduğu koruyucu kılıflar ile ağır işlerde çalışanları hedefliyor. Zorlu çalışma koşullarında telefonun aldığı darbelerden etkilenmesini en aza indiren kılıflar 35 (60 TL) ve 50$’dan (90TL) satışa sunuldu. Koruyucu kılıflar siyah-beyaz, beyaz-kırmızı, yeşil-mavi gibi tonlar içerirken; söz konusu kılıfların ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor.

1365920715_w.jpg

Yorumlar
Misafir
haha 3 puanlik yerlestirmissin efrasiyab dogrusun :)
Cevapla
Misafir
guzell...
Cevapla
erdem
sen benim ayfon veya s3 kullandigimi nerden cikardin kardes akilli ol...
Cevapla
erdem
igrenc yaa bu neeee...
Cevapla
efrasiyab
erdem... otterbox outdoor kılıflar yapar. senin gibi tikkycanlara göre değil. sen pembe taşlı ayfon ve esüç kılıfı takıl...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.