OUKITEL K4000 Pro pil gücü ve fiyatıyla dikkat çekiyor - Page 1

Android ekosisteminde satılan telefon sayısı 1 milyar 250 milyonu çoktan geçti ve bu telefonların %86'sı 309 dolar ve altında satılan ürünler. Biz her daim amiral gemisi modellere daha fazla rağbet gösteriyoruz ama aslında satılan ürünler bambaşka.

OUKITEL K4000 Pro pil gücü ve fiyatıyla dikkat çekiyor - Page 2

Çinli üretici OUKITEL'de K4000 Pro modeliyle oldukça agresif bir ürün ortaya koyuyor. Agresif diyoruz zira telefonun fiyatı 139 dolar.

OUKITEL K4000 Pro pil gücü ve fiyatıyla dikkat çekiyor - Page 3

Şarj sorunu yaşayanlara inat bu fiyata 4000 mah pil gücü sunan K4000 Pro özellikleri ile de kullanıcıları oldukça memnun edecek gibi bir izlenim bırakıyor. Arayüz olarak Huawei'nin EM UI arayüzüne "oldukça" benzeyen telefonun tasarım olarak Sasmung Galaxy Alpha'dan da ciddi anlamda büyük bir esinlenmeye sahip olduğunu görüyoruz...

OUKITEL K4000 Pro pil gücü ve fiyatıyla dikkat çekiyor - Page 4

OUKITEL K4000 Pro ülkemizde satışa sunulur mu sunulmaz mı bunu bilemeyiz ama bu tarz ürünlere özellikle GSM Operatörlerinin rağbet göstermesi gerektiğini düşünüyoruz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.