Mobil

Oyun severlere özel birbirinden güzel duvar kağıtları!

Bu içeriğimizde, telefonunuzda kullanmanız için birbirinden güzel oyun temalı duvar kağıtlarını bir araya getirdik.

Oyun severlere özel birbirinden güzel duvar kağıtları! - Page 1

Boş zamanlarda eğlenceli vakit geçirmek için yapılacak en eğlenceli şeylerden biri de video oyun oynamaktır. Konsolda, bilgisayarda veya telefonlarda bir şekilde video oyunlarıyla iç içeyiz. Her geçen günde oyunlar hakkında yeni şeyler öğreniyoruz.

Peki oyunlar hakkında ne biliyoruz? Geçmişten günümüze az bilinen bir çok bilgi mevcut. Bu bilgilerden bazılarını sizler için bir araya getirdik.

Mesela şimdiye kadar insanlar 200 bin yıla eşit süre Angry Birds oynandığını biliyor muydunuz? Bu süre modern insanın gelişiminden bile daha uzun. Ya da Dünyanın ilk oyun geliştirme ve dağıtım firması olan Activision 1979’da kurulduğunu biliyor muydunuz?

Sizler telefonunuz için oyun temalı duvar kağıdı beğenirken, biz de oyun dünyasının az bilinen ya da ilginç bilgilerini paylaşıyor olacağız. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan telefonunuza renk katacak duvar kağıtları ile sizleri başbaşa bırakalım.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.