Mobil

Patlamayan Galaxy Note 7 nasıl anlaşılır?

Samsung, yeni Galaxy Note 7'lere söz verdiği işaretleri eklemiyor.

Patlamayan Galaxy Note 7 nasıl anlaşılır?

Samsung , phablet telefonu Galaxy Note 7’nin patlama sorunları nedeniyle bir değişim programı başlatmıştı. Şirket, potansiyel hatalı Galaxy Note 7 satın alan müşterilere, yeni bir akıllı telefona geçiş, parasını geri almak ya da değiştirme ünitesi gelene kadar ödünç telefon verme gibi seçenekleri olan değişim programını duyurmuştu.

1474269514_1.jpg

Samsung, müşterilerin değişen yyeni Galaxy Note 7 tanımasını daha kolay hale getirmek için, yeni birimlerin kutusundan mavi "S" harfine sahip bir beyaz etiket ile çıkacağını açıklamıştı. Ancak, ABD'de birçok müşterilerin gelen yedek birimlerinin böyle bir etiket ile gelmediği bildirildi. Bunun yerine, etikette küçük siyah kare bulunuyor.

1474269531_2-1.jpg

Üstüne üstlük, yeni telefonlar Samsung’un dediği gibi hatalıları ayırmak için yeşil pil göstergesi ile değil, çoğu Android telefonlarda olduğu gibi beyaz pil göstergesi ile geliyor.

Ancak, Galaxy Note 7’nin hatalı pile sahip olup olmadığını anlamak için Samsung’un web sitesinde IMEI numarasını kontrol ederek değiştirmeniz gerekip gerekmediğini öğrenmeniz mümkün.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.