Mobil

Patlayan iPhone, kurbanı gözünden yaraladı

iPhone 5 patladı!

Patlayan iPhone, kurbanı gözünden yaraladı

Son zamanlarda patlayan iPhone veya başka akıllı telefon haberlerini sıkça duymaya başladık. Bu durumdan rahatsız olan Apple kullanıcılarını özellikle üçüncü parti pil veya şarj aleti kullanmama konusunda sıkça uyardı. Ancak patlama haberleri gelmeye devam ediyor.

Son patlama haberi yine Çin’den geldi. Çinli kadın, patlayan iPhone nedeniyle gözünden yaralandı. Adı Li olan Çinli bir kadın, arkadaşıyla iPhone 5 akıllı telefonuyla yaklaşık 40 dakika süren görüşme sonrasında cihazının ısındığını hissetti. Telefonu kapatmaya çalışan kadın, dokunmatik özelliğinin çalışmaması nedeniyle bunu başaramadı. Telefonu elinde patlayan kadın gözünden yaralanma sonucu gözünün birini açamadı.

1376315487_exploded-iphone.jpg

Gözünde ayrıca kızarma ve iltihaplanma gerçekleşen kurban, Çin basınına verdiği demeçte, iPhone 5’i 2012 Eylül ayında aldığını ancak şimdiye kadar düşmelere bile dayanıklı olduğunu söyledi. Yeni kurban Apple'dan davacı olmayacak ancak bakalım Apple, bu konuda başka önlemler almayı düşünüyor mu?

Yorumlar
Misafir
benim yegenin elinde patladi ve yandi halinin uzerine düştü ve halida iz yapti avukatla grstk dava acma hakkimiz bile olmadi butun yasal yolları kendilerine yontmuslar youtobe patlamış Mısır gibi cok iphone grblrsnz yürüyen bombalar sizinle beraber olabilir eğer iphone kullanicilari iseniz canlı bomba olabilirsiniz.
Cevapla
Misafir
ramazan davulu gibi patlamış ayfon.
Cevapla
Misafir
biz demiştik. Bomba gibi telefon diye. aha işte gördünüz mü? ( bir ayfon'cu ) :-)
Cevapla
Misafir
iphone patladi sony samsung degil konu suanki batarya teknoloji si yeter artik daha uzun ömürlü daha fazla giden daha guvenli Bataryalar acilen gerekli
Cevapla
Misafir
yaw bu ipon 5 nekadarda kaliteymiş böyle elbombası gibiymiş yok elektirik çarpar şimdide patlama çok ilginç iponcular nedirbu işin aslı balon habermi bu ? yoksa siz başka bir iponu övmektesiniz.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.