Mobil

Periscope Android'de 'initializing video stream' hatası!

Periscope uygulaması Android telefonumda çalışmıyor ve canlı yayın yapamıyorum! İnitializing video stream hatasının çözümü var mı?

Periscope Android'de 'initializing video stream' hatası!

Bildiğiniz gibi son zamanların en çok konuşulan uygulamalarından olan Periscope uygulaması dün itibari ile Android için de kullanıma sunuldu. Ancak uygulama üzerinden canlı yayın yapmaya çalışan kullanıcılabirçok sorunla karşılaştığını söylüyor.

Twitter üzerinden canlı yayın yaparak sizi takip edenlere güzel bir deneyim yaşatabilmek adına Android platformu için yayınlanan Periscope uygulaması sorunlarla birlikte gelmiş gibi görünüyor.

1432736256_img20150527171356.jpg

Canlı yayın deneyimini yaşamak isteyen kullanıcılar uygulamada "initializing video stream, start broadcast ve uygulamadan atma" gibi sorunlar yaşıyor. Bu sorunların Android sürümlerine uyumsuzluğundan olup olmadığı şimdilik netlik kazanmış değil. Twitter'in konuyla ilgili olarak yakın zamanda sorunların çözümüne yönelik Periscope uygulaması için bir güncelleme yayınlaması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.