Mobil

Phablet Apple iPhone 6'ın LCD paneli sızdırıldı

iPhone 6'ya ait sızıntılar devam ediyor.

Phablet Apple iPhone 6'ın LCD paneli sızdırıldı

Apple’ın 4.7 inç ce 5.5 inç bir iPhone modelini bu yıl tanıtacağı herkes tarafından biliniyor. Şimdiye kadar yeni iPhone modellerine ait birçok görsel ve bilgi sızdırılmıştı. Şimdi de Apple’ın phablet telefonu olacağı iddia edilen 5.5 inç modeline ait LCD paneli sızdırıldı.

Her yıl Apple’ın yeni çıkaracağı ürünleri daha tanıtmadan sızdırması ile ünlenen Sonny Dicksonn’ın sızdırdığı ve fotoğrafta boyutu ölçülen panel 14 santim yani 5.5 inç olarak görünüyor. Bu fotoğraflar Apple’ın yeni ve ilk phablet iPhone modeli hakkında bize çok fazla bilgi vermiyor ancak, şirketin büyük boyutlu telefonu için bileşenlerini üretmeye başladığını ve cihazın üretiminin yakın zamanda olacağını gösteriyor.

1403424604_measurement.png

Daha büyük ekrana sahip olacağı için Apple cihazın ekranını korumak için ekranda safir cam kullanacak. Ekranın 5.5 inç ve 960 x 1704 çözünürlüğünde bekleniyor. Apple A8 işlemci kullanılacak cihazda ayrıca VoLTE desteği bekleniyor.
Apple’ın Android amiral gemisi modellerin artan ekran boyutu karşısında mücadele etmek için, bu yıl bir phablet telefon tanıtması bekleniyor.

1403422180_phabfreddy.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.