Mobil

Pil ömrünü uzatan en iyi Android uygulamaları!

Akıllı telefonunuzun pil ömrünü uzatacak en iyi Android uygulamaları burada!

Pil ömrünü uzatan en iyi Android uygulamaları!

Teknolojinin gelişmesi ile akıllı telefon kullanımı oldukça yoğunlaştı. Ancak akıllı telefonların yüksek performanslarına şarj dayanmıyor. Onun için de mobil kullanıcılar akıllı telefon alırken pili en iyi olanları seçmeye çalışıyorlar. Fakat bu durumda incelikten yada yüksek özeliklerden vazgeçmesi gerekebiliyor.

Sizlere bu haberimizde akıllı telefonunuzun pil ömrünü arttıracak en iyi Android uygulamalarını sunacağız. Bu uygulamalar sayesinde akıllı telefonunuzun şarjı daha uzun ömürlü olacak ve diğer özelliklerden de ödün vermemiş olacaksınız.

1378813886_android-battery.png

Google Play’de pil tasarrufu için kullanıcılara sunulan Android uygulamaları telefonunuzu kullanırken pil ömründen tasarruf etmenizi sağlıyor.

Sonraki sayfalarımızda en iyi pil ömrü uzatan Android uygulamaların beş tanesini inceleyebilir ve indirebilirsiniz..


DU Battery Saver

DU Battery Saver kolayca pil tasarrufu sağlayan Android uygulamalarından biri. İçeriğinde bulunan güç tasarrufu seçenekleri ile çok iyi iş görüyor.

Ayrıca çeşitli akıllı mod ve size mümkün olduğunca az pil kullandığınızdan emin olmanızı sağlayacak seçenekler mevcut. DU Battery Saver en iyi pil tasarrufu yaptıran uygulama diyebiliriz.

1378814043_du-best-battery-saver-android.jpg

Uygulamayı buradan Google Play’e giderek indirebilirsiniz.

Easy Battery Saver

En iyi pil tasarrufu sağlayan uygulamalardan biri de Easy Battery Saver diyebiliriz. Uygulama bazı açılardan DU Battery Saver uygulamasıyla aynı özelliklere sahip ancak size anasayfada pil durumunu gösteren ve oldukça doğru bir analiz veren hızlı bir durum göstergesi sağlar.

1378814243_easy-best-battery-saver-android-apps.jpg

Uygulamayı buradan Google Play’e giderek indirebilirsiniz.

Battery Widget Reborn

Battery Widget Reborn uygulamasının birçok özelliği ve bir bildirim simgesi mevcut. En iyi pil tasarrufu sağlayan Android uygulamalarından biri ve gerçekten yararlı bir uygulama.

Dürüst olmak gerekirse Google Play'de Android pil tasarrufu uygulamaları arasında düşünceli ve iyi tasarlanmış bir uygulama. Ayrıca uygulama bir el feneri olarak kullanmak için kamera flaşı aktif hale getiren Dashclock Extension özelliğine sahip.

1378814258_battery-widget-reborn-best-battery-saver-android-apps.jpg

Uygulamayı buradan Google Play’e giderek indirebilirsiniz.

JuiceDefender

JuiceDefender uygulaması farklı hazır mod özelliklerine sahip.Çoğunlukla hepsi harika çalışıyor ancak en iyisi ise cihazınız boştayken işlemciyi kontrol etmesidir.

Kullanımı kolay bir arayüze sahip olan uygulamada otomatik olarak mobil verileri kapatabilirsiniz. En önemlisi ise pil ömrünü oldukça uzun süre uzatabilirsiniz. Pil tasarrufu konusunda en çok tavsiye edilen uygulamalardan biridir.

1378814276_juicedefender-best-battery-saver-android-apps.jpg

Uygulamayı buradan Google Play’e giderek indirebilirsiniz.

Battery Doctor

Battery Doctor popüler batarya tasarrufu uygulamalarından biri. Uygulama operatörlerle gelen gereksiz uygulamaları kaldırarak cihazınızı hızlandırmanın yanı sıra güzel bir arayüze sahip.

Bu pil tasarrufu Android uygulaması çok doğru bilgiler sunar. Örnek verecek olursak, Bluetooth, GPS, Wi-Fi gibi uygulamaları kapattıktan sonra ne kadar pil gücü harcadığını gösteriyor.

1378814290_battery-doctor-best-battery-saver-android-apps.jpg

Uygulamayı buradan Google Play’e giderek indirebilirsiniz.

Yorumlar
Misafir
aptal aptal konuşma
Cevapla
Misafir
gakko ya yorum yazılıyor ama mesajlara yorumlara bak alay ediyorlar google play deki teknoloji oku yorumunda bile adamlar sana kaynıyor oku bak kendine gel alay konusu olmuş sun
Cevapla
Misafir
kakoş
Cevapla
Misafir
yine bos bos prg lari tanitmissiniz. pil ocin en iyi uygulama greenify dir gerisi yalan bu boyle biline
Cevapla
Misafir
bos işler
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.