Mobil

Pixel 2'nin önceki tasarımları yayınlandı!

Pixel 2'nin önceki tasarımları Google tarafından yayınlandı!


Google'ın amiral gemisi modelleri Pixel 2 ve Pixel 2 XL, HTC ve LG tarafından üretilmiş olsa da, tasarımların tamamı Google'a aitti. Tasarım konusunda pek hoş karşılanmayan Pixel 2 modelleri için bugün bir görsel paylaşıldı.

Google'ın donanım tasarımı bölümünün lideri olan Ivy Ross'un paylaşımış olduğu görsel; Pixel 2 modellerinin mevcuttaki tasarıma ulaşmadan önceki evrelerini gözler önüne seriyor.

Home Mini, Daydream View ve Pixelbook ürünlerinin de tasarımlarını yapan Ivy Ross'a göre; Google'ın donanımı için en önemli olan şey tasarım. Bu tasarımlar yaşamımız ve evlerimiz ile tam uyumlu olmalı ki, kullanıcıların gözüne hitap etsin.

Premium görünüm yerine daha çok lifestyle bir tasarımı tercih eden  Ivy Ross, bize göre bu mottosunda pek başarılı olamadı.

Google'ın rakipleri; Apple, Samsung ve Huawei gibi firmaların daha premium görünen ürünler üretiyor ve bu tasarımlar kullanıcılar tarafından daha çok kabul görüyor.

800 - 900 dolar civarında ücret ödeyip, Pixel 2 almak yerine daha şık görünen Note8, Mate 10 Pro veya iPhone X almak kullanıcılar için daha mantıklı. Umarız, Google, lifestyle tasarım anlayışından en kısa sürede vazgeçer ve premium ürünler ile karşımıza çıkar.

Pixel 2'nin önceki tasarımlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.