Piyasaya sürülüp elde kalan 11 telefon! - Page 1

5 seneyi biraz aşkın bir sürede birbirine benzer, yüzlerce Android'li telefon ve tablet gördük. Bu cihaz kalabalığının arasında öne çıkanlar da tabi ki oldu. Risk alarak Galaxy Note gibi bir telefon piyasaya sürmek, bazen iyi sonuçlar verebiliyor. Ancak aşağıdaki liste firmaların risk alma işini bazen fazla abartabildiklerini gösteriyor.

Piyasaya sürülüp elde kalan 11 telefon! - Page 2

1. Samsung Galaxy Beam: Galaxy Beam, görüntüleri duvara yansıtabilen dahili bir projektöre sahipti. Ancak projektör donanımı, telefonu hem ağır, hem de çirkin yapmaktaydı.

Piyasaya sürülüp elde kalan 11 telefon! - Page 3

2. Kyocera Echo: İki ekran kulağa hoş gelebilir, ancak ortaya çıkan yazılımsal sorunlar Kyocera Echo'yu oldukça olumsuz etkilemişti.

Piyasaya sürülüp elde kalan 11 telefon! - Page 4

3. Samsung Continuum: Continuum'un alt kısmındaki küçük, ikinci ekran uyarılar, haberler gibi bilgileri gösteriyordu. Ancak fikir ilginç olsa da pratikte çok iyi işlemiyordu ve alanın boşa harcanmasına neden oluyordu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.