Mobil

Plastik kasa iPhone'lar geliyor

Apple yaz aylarında plastik kasa ve altı renkli iPhone 5 piyasaya sürebilir.

Plastik kasa iPhone'lar geliyor

Apple firması teknoloji sektörünün en popüler şirketlerinden biri. Şirketin yeni iPhone modeline yönelik çıkan söylentilere dair her geçen yenileri eklenmeye devam ediyor.

Yeni gelen iddialara göre Mart ayında iPhone 5S'lerin üretimine başlanabileceği söyleniyor. Apple'ın iPhone 5S modelini yaz aylarında piyasaya süreceği iddia ediliyor. Ayrıca Apple'ın iPhone 5'in yenilenmiş sürümünü de yeni modelle birlikte piyasa süreceği belirtildi.

1358411658_iphone5s.jpg

iPhone 5'e benzer bir model olacak olan iPhone 5S, bu modele göre daha hızlı performans ve daha iyi dokunmatik algıya sahip olacak. Modelin fotoğraf çekme özelliklerinin de geliştirileceği iddia ediliyor.

Aynı iddialara göre yazın tanıtılacak olan iPhone 5 modelinin ise mevcut telefonlardan daha ucuz olacağı ve tasarımında 6 farklı renkte plastik kasa kullanılacak. Plastik kasalı iPhone 5'lerin 350 -450 dolar arasında piyasaya sürüleceği söyleniyor.

Yorumlar
Misafir
sendemi birutus
Cevapla
x
Alttakini üste koy yandakini ortaya koy rethina geldi ,yok A4 5 6..... Aldigimiz malin hepsi ayni koyun gibiyiz önümüze ne koyarlarsa yiyoruz meeee
Cevapla
omer
benxe kotu oluf
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.