Mobil

Poco F4 GT büyük hayal kırıklığı yarattı!

Xiaomi Poco F4 GT oyun testine tabi tutuldu. İşte merakla beklenen cihazın performansıyla ilgili detaylar.

Poco F4 GT büyük hayal kırıklığı yarattı!

Yeni bir oyun testi, Xiaomi Poco F4 GT için bazı performans sorunlarını ortaya çıkardı. Poco F4 GT, POCO'nun küresel izleyiciler için ilk oyun odaklı akıllı telefonu olacak. İlk olarak Golden Reviewer tarafından paylaşılan bir YouTube videosu, Poco F4 GT'nin bir oyun telefonu olarak zayıf performansını ortaya çıkardı. Poco GT, maksimum 60 fps'ye ulaşmasına rağmen test süresi boyunca kasıldı.

Poco F4 GT, bu yılın başlarında piyasaya sürülen, yeniden adlandırılmış bir Redmi K50 Oyun Sürümü olarak karşımıza çıkıyor. Qualcomm'un Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti tarafından desteklenmekte ve manyetomotor omuz tetikleyicilerine sahip. Genel olarak, YouTube videosu Poco F4 GT'nin ortalama 47.5 fps'ye oturduğunu gösteriyor.

Poco F4 GT büyük hayal kırıklığı yarattı!

Poco F4 GT büyük hayal kırıklığı yarattı! - Resim : 1

Sonuca bakılırsa elde edilen şey yavaş bir oyun cihazı. Poco F4 GT tarafında yaşanan kasma sorunları, teste sadece üç dakika kala başladı ve cihaz, testin onuncu dakikasında sadece 40 fps'ye yerleşti. Performansı perspektife koymamız gerekirse S22 Ultra, çipine bağlı olarak ortalama 56 fps ile 58 fps arasında bir değer aldı. Snapdragon 8 Gen 1 çipli S22 Ultra modeli, Exynos 990 ve 2200 destekli modellerden biraz daha iyi performans gösterdi. Bir oyun cihazı olan Poco F4 GT'nin performansı daha da acıklı hale geldi diyebiliriz. Sonuçların nedeninin ne olabileceği belli değil. Ayrıca, testin akıllı telefonun tam kapasitesi konusunda kesinlik kazanmayabileceği de belirtmek gerek.

8 akıllı telefonu karşılaştıran oyun testi sonuçları, Poco F4 GT'nin ortalama güç/Watt ve verimlilik fps/Watt olarak da yetersiz kaldığını ortaya koydu. Düşük performansın nedeninin ne olabileceği belli değil. İşlemci, bu kadar düşük performansın ana kaynaklarından biri olabilir, ancak Galaxy S22 Ultra (aynı SD 8 Gen 1 yongasıyla) daha yüksek bir fps'ye sahip.

Yorumlar
Yusenizmm
Şu "yarattı" kelimesini sırf yorum atmak ve hawali olmak için basit bir kelimeyi kasten Din ve Allah'ı katıp, sonrada yorum atan akıl yoksunu veledler yani burda şimdi o kelimeyi size detaylı olarak açıklamak isterdim ama siz gg atıp hiçbir şey olmamış gibi sayfadan çıkarsınız. Yani biraz mantıklı olun, Dediğim gibi boş konuşmayın bu sayfaya Hergun uğrar neler var neler yok diye bakarım ve sizin gibi aptal insanlarında içinde olduğunu görürüm. Bı salın
Cevapla
Serhat Demir
Abi s20 ultra bile listede var daha ne olsun
Cevapla
Muhammed Enes
Kardeşim bak şu haberin başlığına yarattı diye kelimeler kullanmayın sadece ve sadece yaratmak Allah'a mahsustur
Cevapla
Anan seni evde bekliyor
Olum burda ezbere din yapma git boktan yalancı kurankursu hocama yap
VOLKAN TEKCAN
Allah yoktan vareder,yoktan varetmek Allaha mahsustur, yaratmak sadece Allaha mahsustur yanlış ifade. Herkes yaratabilir, yapabilir, sen hiçbirşey yaratmadan nasıl takva yapacaksın, takva yapmak ne kadar zor olurdu düşündün mu? Ezbere yaşıyorsunuz dininizi!
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.