Poco F6 Pro lansmandan önce kutusundan çıkarıldı

Poco F6 Pro, resmi lansmandan birkaç gün önce video incelemesiyle görücüye çıktı. Cihaz, etkileyici özellikleri ve tasarımıyla dikkat çekiyor.

Poco F6 Pro lansmandan önce kutusundan çıkarıldı

Poco F6 Pro'nun resmi lansmanı 23 Mayıs'ta yapılacak olsa da, akıllı telefonun tasarımını ve özelliklerini ortaya koyan bir kutu açılış videosu internete sızdı. Dailymotion'da ComputerHoy tarafından yüklenen video, telefonun siyah renkli modelini gösteriyor. Arka panelin kenarına kadar uzanan dikdörtgen bir kamera adası bulunuyor. Bu ada, üç kamera ve bir flaş için dört ayrı halkayı barındırıyor. Ana sensörün 50 MP'lik bir birim olduğu ve Optik Görüntü Sabitleme (OIS) özelliğine sahip olduğu söyleniyor.

Kamera adası, telefonun mat arka kısmıyla tezat oluşturan parlak bir görünüme sahip. Arka panelin kendisi düz ve hafif kavisli kenarlarla tasarlanmış, bu da düz alüminyum yan çerçevelerin tasarımını yansıtıyor. Videoya göre ön ekran da düz ve selfie kamerası için ortalanmış bir delik kesikliğe sahip.

Poco F6 Pro lansmandan önce kutusundan çıkarıldı - Resim : 1

Poco F6 Pro lansmandan önce kutusundan çıkarıldı

Poco F6 Pro'nun özelliklerine baktığımızda, WQHD+ Flow AMOLED ekran ve 120Hz yenileme hızına sahip olduğunu görüyoruz. Cihazın içinde, önceki neslin amiral gemisi işlemcisi olan Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti bulunabilir. Yazılım tarafında, Poco'nun HyperOS işletim sistemi ile 120W HyperCharge hızlı şarj desteği sunulacak.

Kutu açılış videosu ayrıca perakende paketinin 120W şarj cihazı, şarj kablosu, SIM kart çıkarma aracı ve koruyucu telefon kılıfı içereceğini ortaya koyuyor. Poco F6 Pro, global pazarda yeniden markalanmış bir Redmi K70 olarak karşımıza çıkıyor.

Fiyatı ise yakın zamanda Amazon listelemesiyle sızdırıldı. En üst seviye olan 16 GB RAM ve 1 TB depolama kapasiteli modelin 619,90 euro (yaklaşık 671,25 dolar) fiyatla satışa sunulacağı belirtildi. Poco, 23 Mayıs'ta F6 Pro'nun tüm özelliklerini ve fiyatını resmi olarak açıklayacak. Ancak bu gayri resmi kutu açılışı, yaklaşan telefon hakkında iyi bir fikir edinmemizi sağlıyor.