POCO’nun popüler modeli, nihayet HyperOS güncellemesini aldı

POCO’nun popüler modeli, nihayet HyperOS güncellemesini aldı ve kullanıcılar için yeni özellikler sunuyor.

POCO’nun popüler modeli, nihayet HyperOS güncellemesini aldı

POCO X4 GT için HyperOS güncellemesi nihayet yayınlanmaya başladı. POCO, orta üst segmentte yer alan bu akıllı telefon modeliyle dikkat çekiyor. Aslında POCO X4 GT, Redmi Note 11T Pro ve Redmi K50i’nin yeniden markalanmış bir versiyonu. Dimensity 8100 yonga setine sahip olan cihaz, iki yıl önce piyasaya sürülmesine rağmen hala iyi performans gösteriyor.

POCO X4 GT, OS.1.0.1.0ULOMIXM sürüm numaralı HyperOS güncellemesini aldı. 5.3 GB boyutundaki bu güncelleme, cihazı MIUI 14’ten Android 14 tabanlı HyperOS’a taşıyor. Sürüm numarası, güncellemenin hangi bölgede yayınlandığını da gösteriyor. Bu güncellemenin şu anda "Global" bölgede yayımlandığı açıkça görülüyor.

POCO’nun popüler modeli, nihayet HyperOS güncellemesini aldı - Resim : 1

POCO’nun popüler modeli, nihayet HyperOS güncellemesini aldı

Eğer POCO X4 GT’nizde güncellemeyi görmüyorsanız, yazılım güncelleyiciyi kontrol ettiğinizde biraz sabırlı olun. Xiaomi genellikle tüm kullanıcılar için güncellemeleri aynı anda yayınlamaz. Bu nedenle, güncellemenin cihazınıza gelmesi biraz zaman alabilir.

POCO X4 GT, 2022 yılında Android 12 ile piyasaya sürülmüştü. Bu yeni güncelleme ile telefon Android 14’e yükseltildi. Bu, POCO X4 GT’nin alacağı son Android güncellemesi olacak ve Android 15 güncellemesini almayacak.