Mobil

Pokemon Go güncellemesiyle neler değişti, oyuna hangi özellikler geldi?

Pokemon Go, oyunda birçok şeyi değiştiren köklü bir güncelleme aldı. Bu güncellemeyle nelerin değiştiğini yazımızda bulabilirsiniz.

Pokemon Go güncellemesiyle neler değişti, oyuna hangi özellikler geldi?

Pokemon Go'ya büyük bir güncelleme geldi. Bu güncellemeyle birlikte oyunda bulunan ve çoğu kişinin canını sıkan 3 adım hatası, 3 adımın ortadan kaldırılmasıyla kökten düzeltilmiş oldu. 3 adımın kaldırılmasıyla birlikte yakındaki Pokemonları artık hissedemeyeceğinizi  ve Pokemon yakalamanın zorlaştığını söyleyen oyun geliştiricileri, yeni sistemde oyuncuların yakında olan Pokemonları görmesi gerektiğini belirttiler. Yani eğer Pokemon bulamıyorsanız rastgele dolaşmalı ve yakınınızda yeni bir Pokemon'un belirmesini beklemelisiniz.

1469980364_pokemon-go-screenshots-squirtle.png

Bunun yanı sıra birçok Pokemon'da güç ayarlaması da yapan geliştiriciler, güçsüz olan Pokemonlardan bazılarını daha güçlü yaptı ve çok güçlü olduğu için sıklıkla kullanılan birkaç Pokemon'un da gücünü azalttılar. Aynı zamanda oyuna avatar düzenleme özelliği de eklendi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.