Mobil

Popüler klavye uygulaması SwiftKey güncellendi

Swiftkey Klavye için performans odaklı güncellemenin dağıtımına başlandı.

Popüler klavye uygulaması SwiftKey güncellendi

Mobil dünyasının bir numaralı klavye uygulaması olarak gösterilen SwifKey’in Android uygulaması güncellendi. Güncellemeyle birlikte 5.0 numaralı sürüme yükseltilen uygulamada artırılan performans dikkatlerden kaçmıyor.

Güncellemeyle birlike "Daha hızlı görüntülenen klavye, daha hızlı kaybolan klavye, daha hızlı yanıt veren yazma, daha kolay büyük harf düzeltmesi" gibi özelliklerde %10 ile %50 arasında performans artışı sağlanıyor. Bunlara ek olarak 12 yeni Hindu dili, 14 dil için Emoji desteği ve birçok hata düzeltmesi güncelleme kapsamına dahil ediliyor.

1416510059_1415018918galaxy-s4-banner2.jpg

Hatırlatmak gerekirse; SwiftKey kısa mesaj yazımlarının yanında klavye uygulamasının kullanıldığı tüm bileşimlere bakarak kullanıcının yazma tarzını öğreniyor. Uygulama bu sayede zamanlar daha isabetli tahminler yapmaktadır.

Mobil dünyasının en popüler üçüncü taraf uygulamalarından biri olan SwiftKey’i Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.