Popüler Samsung telefon için güncelleme müjdesi!

Samsung akıllı telefonları için güncelleme sunmayı devam ediyor. Şirket şimdi ülkemizde oldukça popüler olan Galaxy A04 akıllı telefon için Android 13 tabanlı OneUI 5.0 güncellemesini sundu. Detaylara birlikte bakalım.

Popüler Samsung telefon için güncelleme müjdesi!

Samsung son hızla OneUI 5.0 güncellemesini dağıtmaya devam ediyor. Şirket geçtiğimiz günlerde sizlere aktardığımız üzere S20, S21 ve S22 gibi amiral gemisi akıllı telefon serilerine bu OneUI 5.0 güncellemesini sunmuştu. Şimdi ise şirket, OneUI 5.0 güncellemesini Samsung Galaxy A04 modeli için yayınladı. Peki güncellemeyi hangi bölgeler aldı ve ne zaman alacak işte tüm detaylar.

Samsung Galaxy A04 OneUI 5.0 güncellemesine kavuştu

Galaxy A04, A045FXXU1BWB1 güncelleme kodu ile OneUI 5.0 güncellemesine kavuştu. OneUI 5.0, Samsung'un akıllı telefonları için sunduğu en son sürüm. Şirket, bu güncelleme ile akıllı telefonlara kullanıcı arayüzüne büyük iyileştirmeler getirdi.

Samsung, OneUI 5.0 ile animasyonların artık daha akıcı ve pürüzsüz olduğunu açıkladı. Uygulama logoları tasarım güncellemesinden de yararlandı. Ayrıca Samsung, bu son OneUI güncellemesi ile akıllı telefonlarının performans açısından çok daha iyi olduğunu açıkladı.

Galaxy A04 OneUI 5.0 güncelleme

Galaxy A04'ün OneUI 5.0 güncellemesi şimdilik Kazakistan bölgesine geldiği söyleniyor. Şirket kısa süre içerisinde Galaxy A04'ün piyasaya sürüldüğü ülkelere bu güncellemeyi gönderecektir. 

Samsung'un Galaxy A04 modelinin ülkemizde de fazlasıyla popüler olduğu da biliniyor. Ülkemizdeki Galaxy A04 modellerine güncellemenin kısa bir süre içerisinde geleceğini düşünüyoruz. 

Güncellemenin akıllı telefonunuza gelip gelmediğini bakmak için Ayarlar uygulamasındaki Yazılım Güncelleme bölümünü kontrol etmenizi öneririz.