Mobil

Popüler uygulama 26 Haziran'da WP8'de

Android ve iOS platformlarında kullanıcıların büyük ilgi gösterdiği uygulamanın haziran sonunda Windows Phone platformunda yer alması bekleniyor.

Popüler uygulama 26 Haziran'da WP8'de

Kısa süre içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşan popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram, şu an için sadece Android ve iOS kullanıcıları tarafından kullanılmakta. BB10 ve Windows Phone 8 platformlarından yer alacağına ilişkin çeşitli iddialar ortaya atılıyor olsa da, henüz resmi bir açıklama yapılmış değil. Nisan ayı içerisinde Nokia İsveç, uygulamanın kısa süre içerisinde Lumia telefonlarda yer alacağını müjdelemişti. WPDang kaynaklarına göre ise Instagram uygulaması 26 Haziran’da Windows Phone 8 platformunda yer bulacak. Daha önce wpcetral kaynakları da Instagram uygulamasının yer aldığı Lumia 620 görseli yayınlamıştı. Popüler uygulamanın ilk olarak kamerası ile dikkat çeken Lumia EOS modelinde yer alması bekleniyor.

1370588176_nokia620instagram.jpg
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.