Mobil

Portre fotoğraflar için muhteşem düzenleme uygulaması!

iPhone Plus ve iPhone X ile çekilen portre fotoğraflarınıza, Slor ile yepyeni bir soluk kazandırabilirsiniz.


Apple, iPhone 7 Plus ile portre özelliğini eklemişti. Çift kamera sayesinde derinlik efekti yaratan bu moda, iPhone 8 Plus ve iPhone X modellerinde de yer verildi. Peki, portre fotoğrafların alan derinliğini yeniden ayarlayarak muhteşem fotoğraflar ortaya çıkarabileceğinizi biliyor muydunuz?

iPhone ve iPad için geliştirilen Slør isimli uygulama ile; portre fotoğraflarınızın alan derinliğinin diyaframını yeniden ayarlayabilir, radyal ve eğim özelliği ile belli bir noktaya odaklama yapabilir ve en çok hoşumuza giden makro özelliği ile makro fotoğraflarınıza DSLR makine ile çekilmiş bir hava kazandırabilirsiniz.

Uygulama ile ayrıca odak noktasını da değiştirebiliyorsunuz. Örneğin; ön bölüme bulanık efekti verip arka bölümü netleştirebiliyorsunuz.

Alan derinliğini düzenleme konusunda çığır açan Slør uygulamasını aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz. Son olarak uygulamanın sadece portre fotoğraflarını düzenlediğini belirtelim.

iPhone ve iPad için Slør indir

Yorumlar
Samet
Odak falan değiştirmiyor cahil cahil konuşmayın ya blur veriyor altı üstü ayrıca portre modu Huawei P9 ile moda oldu cahil ilk kullananda Htc
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.