Mobil

PUBG Mobile 2 ne zaman çıkacak belli oldu!

Milyonları kasıp kavuran PUGB Mobile yeni sürümü ile karşımıza çıkacak. PUBG Mobile 2 çok yakında App Store ve Play Store'daki yerini alabilir.

PUBG Mobile 2 ne zaman çıkacak belli oldu!

Çinli Tencent Games'in geliştirdiği PUBG Mobile, çıktığı günden bu zamana kadar en çok oynanan oyunlar arasındaki liderliğini korumayı başarmıştı. Güncellemeler ile sürekli oyuna yenilikler ekleyen Tencent Games, şimdi köklü bir yenilik yapmayı planlıyor. PUBG Mobile 2 ile karşımıza çıkması beklenen Tencent'in yeni planları bugün sızdırıldı.

Gelen bilgilere göre PUBG Mobile 2'de yeni haritalar olacak. Yeni grafikler, araçlar, kıyafetler ve yeni karakterlerin geleceği yeni oyunun önümüzdeki haftalarda tanıtılması bekleniyor.

Yine iOS ve Android platformalarına gelecek olan PUBG Mobile 2'nin yine ilk oyun gibi ücretsiz olarak sunulacak. Ancak şimdilik konuyla ilgili resmi açıklama yok. Bu yüzden ilk oyundaki karakterinizi ikinci oyuna aktarıp aktaramayacağız bilinmiyor.

Ya sil baştan herkes sıfırdan başlayacak ya da oyuncular karakterlerini yeni oyuna aktarabilecek. Bu henüz netlik kazanmadı.

Yine Tencent Games tarafından geliştirilecek olan oyunun 2051 yılındaki PUBG evreninde geçeceği söyleniyor. Hal böyle olunca oyunda gelecekten gelen araçlar ve silahların da olabileceği gündeme gelmiş oluyor. Bakalım bizleri nasıl bir PUBG bekleyecek?

Peki siz yeni PUBG, gelecekte geçer ve askeri yapısından uzaklaşırsa ilk oyun gibi zevkle oynar mısınız?

Yorumlar
eymen
bence güzel bişey olcak
Cevapla
Turan
Pc de daha iyidir telefonda hakimiyet çok zor pc de oynayamadım ama öyledir herhalde :D
Cevapla
amk
bana telefon alınsa da pubg oynasam die bekliom daha ben oynayamadan pubg2 çıkcak amk
Cevapla
bendede öyle oldu öbür aya alacam
bendede öyle oldu öbür aya alacam
Papcici
Ne zm cikiuo
Cevapla
Youtuber
şubatın 20 misi
Alper
1 ay sonra
ZANA
BENCE GÜZELDİR
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.