Mobil

Rapor: Meizu’dan 64-bit işlemcili telefon(lar) geliyor

Çinli üreticiden yıl sonuna kadar dikkat çeken telefon tanıtımları gelecek.

Rapor: Meizu’dan 64-bit işlemcili telefon(lar) geliyor

Kısa süre önce resmen duyurduğu MX4 modeliyle bir anda dikkatleri üzerine çeken Meizu, 2014 sonuna kadar üç akıllı telefon duyurusu daha gerçekleştirecek. Yine üst kategoride yer alacak MX4 Pro’nun yanı sıra orta düzey için de MX4 mini modeli kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Çinli tedarikçilerden alınan yeni bilgiler ise Meizu’nun yine yıl sonuna kadar 64-bit işlemcili üst seviye bir telefon daha duyuracağını gösteriyor. 64-bit işlemcili telefonun MX4 Pro ile bir bağının olup olmadığı şu an için bilinmiyor. Söz konusu telefona MediaTek’in 64bit işlemcilerinden dört çekirdekli MT6732 ya da sekiz çekirdekli MediaTek MT6752 birimi güç verecek. Telefonun ekranı boyutu ise 5 ya da 5.5-inç seviyesinde olacak.

Yine farklı kaynaklar MX4 mini’nin dört çekirdekli, MX4 Pro’nun ise sekiz çekirdeğe sahip 64-bit destekli MediaTek işlemcilere sahip olacağını iddia ediyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.