Mobil

Razer telefon üretimini sonlandırıyor!

Oyun ekipmanları konusunda dünyanın sayılı markalarından olan Razer, telefon üretimlerini sonlandırıyor mu? İşte yanıtı!

Razer telefon üretimini sonlandırıyor!

Oyun ekipmanları konusunda dünyanın sayılı markalarından olan Razer'ın oyun telefonu üretmekten vazgeçeceği ve ilgili departmanı kapatacağı iddialarına ilişkin önemli bir açıklama geldi.

Razer telefon üretimini sonlandırıyor!

Razer'ın mobil cihaz departmanını kapatacağı ve telefon üretmekten vazgeçeceği iddiaları ortalığı karıştırdı. Ayrıca bu kapatılmaların ardından 30 kişinin işten çıkarılmasının da gündemde olduğu söylentilerinin üzerine Razer'dan önemli bir açıklama yapıldı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Mobil bölümümüzde son günlerde bazı çalışanlarımız ile yollarımızı ayırıp, geri kalanları ise yeni projelere atadık. Razer Phone ile oluşturduğumuz mobil oyun ekonomistimizin vadettiği büyük imkanların farkındayız ve bu alanda hem donanımsal hem de yazılımsal yatırımlarımız devam edecektir.

Mobil alanda mevcut olarak üzerinde çalışmakta olduğumuz ve sizlere açıklamak için sabırsızlandığımız heyecan verici projelerimiz bulunmakta. Öte yandan Razer Phone 2'nin satışına devam edilirken, yeni cihazımız için en son güncelleme ve gelecekte eklenmesi planlanan ekstra özellikleri de zamanı geldikçe sunmaya devam edeceğiz."

Peki ya siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Razer telefon konusunda oldukça başarılı bir marka mı size göre? Bu işe devam etmeli mi?

Yorumlar
yakup
kaliteli ve özellik bakımından güzel olabilir lakin pahalı satarsan alıcında fazla olmaz ve üretimi rafa kaldırmak zorunda kalırsını
Cevapla
7 Kuleli
Aşırı derecede pahalı zaten fazla kimse umursamaz,,,
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.