Realme 11 serisi hakkında ortaya çıkan son bilgiler, kullanıcıları heyecanlandırdı

Çinli teknoloji şirketi Realme tarafından geliştirilen Realme 11 serisi hakkında ortaya çıkan son bilgiler, bu telefonları bekleyenleri fazlasıyla heyecanlandırdı.

Realme 11 serisi hakkında ortaya çıkan son bilgiler, kullanıcıları heyecanlandırdı

Realme, 10 Mayıs tarihinde Çin'de piyasaya sürmeye hazırlandığı yeni akıllı telefon serisi Realme 11'in detaylarını paylaştı. Seri, Realme 11, Realme 11 Pro ve Realme 11 Pro Plus olmak üzere üç cihaz içerecek. Şirket, son günlerde bu ürünlerle ilgili sızıntıların yanı sıra, resmi özellikleri de paylaşmıştır.

Bugün marka, Realme 11 Pro Plus modelinin ana kamerasını doğruladı. Realme'nin küresel pazarlama başkanı Xu Qi Chase'e göre, bu model, 200MP ana kameraya sahip olacak. Ancak, bu kameranın sadece Pro Plus modelinde sınırlı olup olmayacağı açıklanmamıştır. Bu yüksek megapiksel kameranın, kayıpsız yakınlaştırma özelliği sunacağı söyleniyor. Kamera uygulaması, 2x ve 4x yakınlaştırma düğmelerini içerecek.

Realme 11 serisi hakkında ortaya çıkan son bilgiler, kullanıcıları heyecanlandırdı

Önceki sızıntılar, Realme 11 Pro Plus'ın ekran özelliklerini ortaya çıkardı. Cihazın merkeze hizalı kesikli kavisli bir OLED ekranı olacak. Bu 10 bitlik ekran, 120Hz yenileme hızı ve 2160Hz PWM karartma desteği sunacak. Ayrıca, telefonun tasarımı hakkında da bazı sızıntılar mevcut. Akıllı telefon, dairesel bir kamera adasına ve sahte bir deri arka kapağa sahip olacak.

Diğer sızıntılar ve sertifikalara göre, cihaz, MediaTek Dimensity 7050 yonga seti tarafından desteklenecek. Ayrıca, 5.000 mAh bataryadan beslenecek ve maksimum 100W hızında şarj edilebilecek.

Realme 11 serisi, şirketin güçlü kamera özellikleri, yüksek performansı ve şık tasarımı ile birçok kullanıcının ilgisini çekecek gibi görünüyor. Henüz piyasaya sürülmeden önce, Realme 11 serisi hakkında daha fazla bilgi bekleniyor.