Realme ufak bir şov yaptı

Son zamanlarda piyasaya sürdüğü fiyat performans odaklı cihazlarla dikkatleri üzerine toplayan Realme, geçtiğimiz gün en büyük gösterilerinden birini yaptı ve 7 farklı ürün tanıttı.

Realme ufak bir şov yaptı

Oppo’nun alt şirketlerinden biri olan Realme, bütçe dostu akıllı telefon ve diğer cihazlarıyla dikkat çeken bir marka. Özellikle son zamanlarda ardı ardına piyasaya sürdüğü akıllı telefon modelleriyle adından bahsettiren Çinli şirket, bugün ikinci vatanı olarak gördüğü Hindistan’da geniş kapsamlı bir tanıtım organizasyonu gerçekleştiriyor.

Gelen bilgilere göre Realme bugün gerçekleşecek olan etkinlikte Realme Watch 3, Realme Pad X, Realme Pencil (Kalem), Realme Smart Keyboard (Akıllı Klavye), Realme Flat Monitor FullHD, Realme Buds Wireless 2S ve Realme Buds Air 3 Neo isimli cihazlarını tanıttı.

Realme ufak bir şov yaptı

Bununla birlikte hemen belirtmemiz gerekiyor ki bu modellerde 4’ü yani Realme Pad X, Realme Pencil, Realme Smart Keyboard ve Realme Buds Air 3 Neo zaten daha önce Çin’de tanıtılan ürünler. Yani bu cihazlar için tamamen yeni bir ürün demek doğru olmaz. Bununla birlikte Realme Pad X için ayrı bir parantez açmamız lazım çünkü Çin’de 4G teknolojisiyle satışa sunulan tablet, Hindistan’da 5G destekli olarak gelecek.

Diğer cihazlar ise Realme tarafından ilk defa gün yüzüne çıkarılan ürünler oldu. Tabi tüm bu 7 cihazın tamamına ilişkin bilgileri günün sonunda resmi açıklamalar sayesinde öğrenmiş olacağız.