realme X50 Pro 5G fiyatı ortaya çıktı! Tam bir f/p modeli!

realme’nin 24 Şubat’ta tanıtacağı yeni amiral gemisi modeli realme X50 Pro 5G fiyatı ile de dikkat çekiyor.

realme X50 Pro 5G fiyatı ortaya çıktı! Tam bir f/p modeli!

Ülkemizde de kurumsal olarak hizmet vermeye başlayan realme yeni amiral gemisi modeli için geri sayıma geçti. Çinli üretici 24 Şubat’ta İspanya’nın Madrid şehrinde merakla beklenen realme X50 Pro 5G modelini tanıtacak. Ayrıca Asya bölgesi için de aynı tarihte Hindistan Yeni Delhi’de bir etkinlik düzenlenecek.

realme X50 Pro 5G fiyatı ortaya çıktı! Tam bir f/p modeli!

Şimdiye kadar özellikleri hakkında pek çok sızıntı gerçekleşen realme X50 Pro 5G fiyatıyla da dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor. Zira geçtiğimiz gün sızdırılan bir rapora göre realme X50 Pro 5G fiyatı yalnızca 700 dolar olacak. Açıkçası üst segmente hitap edip 5G teknolojisini destekleyen bir modelin bu kadar uygun bir etiketle gelmesi gerçekten güzel.

realme X50 Pro 5G fiyatı ortaya çıktı! Tam bir f/p modeli! - Resim : 1

realme X50 Pro 5G özellikleri

Dip not olarak realme X50 Pro 5G özellikleri hakkında da bilgi verelim. realme’nin yeni amiral gemisi modeli Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 865 yonga setinden güç alacak. Bilindiği üzere bu yonga seti 5G teknolojisi için Snapdragon X55 modemini kullanıyor.

Sistemini 12GB RAM ile destekleyecek olan telefonun dahili depolama hafızası ise minimum 256GB olacak. Henüz kesinleşmese de realme’nin farklı RAM ve dahili depolama hafızasına sahip opsiyonlar duyurması da bekleniyor.

65W SuperDart Charge desteği de sunacak olan modelde 90Hz yenileme hızına sahip Super AMOLED ekran yer alacak. Arka yüzünde 4, ön yüzünde ise çift kamera yer alan X50 Pro 5G’nin detaylı özellikleri ise 24 Şubat’ta netleşecek.