Realme, yeni bir akıllı telefon modeli üzerinde çalışıyor

Çinli teknoloji şirketi Realme, yeni bir akıllı telefon modeli üzerinde çalışıyor. Peki bu telefon hangi özelliklerle gelecek?

Realme, yeni bir akıllı telefon modeli üzerinde çalışıyor

Realme, Realme C51 modelinin Hindistan'da 4 Eylül'de piyasaya sürüleceğini resmi olarak duyurdu. Bunun yanında, şirketin Narzo markası altında yeni bir akıllı telefonun yakında çıkacağını işaret eden yeni bir tanıtımı da bulunmaktadır. Bu yaklaşan telefon için Amazon üzerinde bir tanıtım sayfası aktifleştirildi ve cihazın duyurulduktan sonra Amazon üzerinden satışa sunulacağını belirtiyor.

Realme Narzo 60x'in Eylül ayında piyasaya sürülme ihtimali bulunuyor. Ancak, bu telefonun Narzo 60x olarak adlandırılacağına dair resmi bir onay henüz bulunmamaktadır. Alt marka şu ana kadar Narzo 60 ve Narzo 60 Pro akıllı telefonları piyasaya sürmüştü.

Realme, yeni bir akıllı telefon modeli üzerinde çalışıyor

Tanıtımlarda "X" harfinin kullanılması, bu cihazın Narzo 60x olabileceğini düşündürüyor. Eylül ayının yaklaşmasına göz önüne alındığında, Narzo 60x modelinin Eylül'de tanıtılması beklenebilir. Bu telefon, Hindistan'da Flipkart üzerinden satılan Realme 11x 5G'nin yeniden markalanmış bir sürümü olabilir. Realme 11x 5G'nin özelliklerine bir göz atalım.

Realme 11x, Full HD+ çözünürlüğe sahip 6.74 inç bir IPS LCD ekrana sahip. Cihaz, 8 megapiksel ön kamera ve 64 megapiksel (ana, OIS özellikli) + 2 megapiksel (derinlik) kamera sistemiyle donatılmıştır. Cihaz, kutudan Android 13 işletim sistemiyle birlikte çıkıyor ve yanında parmak izi tarayıcısı bulunuyor. Realme 11x, Dimensity 6100 Plus yonga setine sahip. 8 GB RAM ve 128 GB / 256 GB depolama alanı seçenekleriyle gelmektedir. Cihaz, 33W hızlı şarj özelliğine sahip 5.000mAh kapasiteli bir bataryayla besleniyor. Başlangıç fiyatı Rs 14,999 (~$181) olarak belirlenmiş.